Natalia Siwiec (37 l.) i Mariusz Raduszewski wzięli ślub w 2012 w Las Vegas. Była to spontaniczna decyzja. Takie śluby jednak nie są ważne w Polsce, więc celebrytka oficjalnie jest panną. Natalia pokazała zdjęcie z tego dnia.

Natalia Siwiec z Mią są już w Polsce. Przyleciała zobaczyć po raz pierwszy córkę siostry

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie ze ślubu

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski nigdy nie zalegalizowali swojego ślubu, chociaż są rodzicami 3-letniej Mii.

My podeszliśmy do tego serio. Byliśmy przeszczęśliwi i bardzo podekscytowani. To było takie nasze. I ja każdemu polecam, żeby przeżył coś takiego. Czuliśmy ogromną więź. Nie myśleliśmy o tym, czy cioci się podoba – mówiła gwiazda w rozmowie z Izabelą Janachowską w serii „Śluby gwiazd” na YouTubie.

Natalia Siwiec szczerze o CHRZCIE Mii i swoim podejściu do wiary

Obiecali rodzinie, że powtórzą uroczystość w Polsce, jednak nie dotrzymali słowa. Natalia wyznała, że nigdy nie marzyła o wielkim ślubie. Dostali też dokumenty umożliwiające legalizację małżeństwa w naszym kraju, jednak nie stawili się w urzędzie.

Zabrakło rodziny, ale nie było jej przykro. Omawialiśmy z każdym przed, powiedzieliśmy, że chcemy wziąć ślub. Ale zadeklarowaliśmy, że nie będziemy legalizować tego związku w Polsce i zrobimy jeszcze jeden ślub. Ta deklaracja jest na razie zawieszona. Co się stało? Nie jestem fanką ślubów.

Natalia Siwiec pozuje w bikini. Ludzie pytają: „gdzie jest ręka?

Modelka na swoim Instagramie pokazała zdjęcie ze ślubu: W drodze do kapliczki – napisała. Widzimy, że miała na sobie jasną, satynową suknię i wysokie szpilki.

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie ze ślubu z Mariuszem

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie ze ślubu z Mariuszem fot. Instagram

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski fot. Baranowski/AKPA

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Niemiec/AKPA