Temat Natalii Janoszek nie milknie od ponad miesiąca. Krzysztof Stanowski obnażył prawdę o jej „bollywoodzkiej karierze”: „To historia o dziewczynie, która zakpiła z największych mediów w Polsce i najbardziej znanych dziennikarzy. (…) – mówił Stanowski w swoim materiale.

Były menedżer Natalii Janoszek przerywa milczenie: „Jest mega infantylna i myśli tylko o sobie. Po trupach do celu”

Krzysztof Stanowski o zachowaniu Natalii Janoszek

Kariera Natalii Janoszek legła w gruzach z dnia na dzień: utraciła współprace marketingowe, wielu fanów i reputacje. Czy celebrytka wróci do show-biznesu? Szanse raczej są marne.

Jacek Jeschke ma żal do Natalii Janoszek: „To nie fair wobec nas”

Teraz Krzysztof Stanowski pojawił się w internetowym programie Tomasza Lisa „1:1”. Na pytanie, czy „Janoszek mu czymś podpadła” opowiedział, że nie, ale tym ruchem dolała oliwy do ognia:

Tym, że po pierwszym filmie, który był w sumie „lajtowy”, zagroziła i finalnie wytoczyła mi proces. Jako dziennikarz muszę bronić swojej wiarygodności. Potem się okazało, że to jest fascynująca historia, jak zrobić w konia media w całym kraju i można na bazie tej historii wyciągać kolejne wnioski – mówi Stanowski. 

Zdradza też, co mogłaby zrobić „aktorka”, żeby wypaść nieco lepiej po całej aferze: „Moim zdaniem skala bezczelności tej dziewczyny i jej brak refleksji, brak jakiejkolwiek skruchy, wycofania się z kłamstw, grożenie mi i podważanie wiarygodności… Wystarczy, że powiedziałaby: „Rzeczywiście, przesadziłam. Chciałam być kimś, kim nie jestem. Wszyscy mi wierzyli, poczułam się jak gwiazda. Przepraszam, zaszło to za daleko”. 

Natalia Janoszek WSTRZĄŚNIĘTA filmem Stanowskiego!

Dodał, że nie żałuje, że opublikował drugi film o Natalii Janoszek na Kanale Sportowym, mimo że miał sadowy zakaz:

Było warto. Po pierwsze, dobrze się bawiłem. Poza tym to poruszyło Polaków, że można aż tak kłamać. Nie będę kokietował, że 6 milionów wyświetleń w 12 dni nie ma znaczenia. Ja tu nie widzę zbyt wielu minusów – śmieje się dziennikarz. 

scena z: Natalia Janoszek, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Natalia Janoszek, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA