Oskar Cyms wygrał 18 edycje show! Był faworytem aż w 3 odcinkach, we wcieleniu Eminema, Passengera i Roberta Gawlińskiego z zespołu Wilki. I to właśnie on zachwycił również w finale, śpiewając utwór Duncana Laurenca, „Arcade”. To wykonanie zapewniło mu pierwsze miejsce, za które otrzymał główną nagrodę, złotą twarz i 100 tysięcy złotych. Całość tej kwoty przeznaczył na rzecz Fundacji „Dajemy Dzieciom Siłę” Drugie miejsce wywalczyła Daria Marx, wcielając się w Jessie J.

Znamy wszystkich uczestników Twoja Twarz Brzmi Znajomo (ZDJĘCIA)

SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Oskar Cyms wygrał

Na trzecim miejscu uplasowała się Julia Kamińska, która tym razem stała się Korą, a czwarte miejsce przypadło Natalii Janoszek we wcieleniu hinduskiej artystki, Deepiki Padukone.

SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Natalia Janoszek w rozmowie z Kozaczkiem skomentowała dojście do finału i zajęcie 4. miejsca:

Do 6 odcinka byłam cały czas na dole tabeli, a jakimś cudem znalazłam się z finale. Oczywiście uważam, że były osoby bardziej uzdolnione, ale ten program to całokształt całej pracy i tego wkładu przez 10 tygodni. Jestem z siebie dumna, bo nie widziałam siebie w programie – tłumaczy nam.

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo na tajnej kolacji z Edwardem Miszczakiem!

Ma żal, że nie wygrała? Przyznaje nam, że nie ma umiejętności jak pozostali uczestnicy:

Byłam przekonana już wchodząc do finału, że 4. miejsce byłoby dla mnie zasłużone i adekwatne do moich umiejętności. Jakby nie patrzeć, trzech pozostałych uczestników to jednak wokaliści: Julka, która jest aktorką i wokalistką, parwie co wydała singla, świetny Oskar, Daria zdobywająca szczyty list przebojów i ja, bez żadnego hitu na koncie. Generalnie aktorka, ale bez szkoły, więc w każdej tej profesji amatorka także jest to zaskakujące – przyznaje nam Natalia Janoszek.

Karolina Pisarek o Twoja Twarz Brzmi Znajomo: „Przez jurorów przeżyłam traumę”

Zobacz cały wywiad poniżej!

SK:, , fot. Gałązka/AKPA