Olivia Wilde (37 l.) i Jason Sudeikis (45 l.) zaczęli spotykać się w 2011 roku. Poznali się w programie Saturday Night Live. Rok później byli już zaręczeni. Mają dwójkę dzieci: syna Otisa i córkę Daisy. Doniesienia o ich rozstaniu pojawiły się w listopadzie zeszłego roku. Aktorka krótko po tym zaczęła spotykać się z młodszym o 10 lat Harrym Stylesem.

Olivia Wilde rozstała się z partnerem po 9 latach!

Jason Sudeikis o rozstaniu z Olivią Wilde

Chociaż w listopadzie mówiło się o zerwaniu ich zaręczyn, plotkowano, że ich związek zakończył się wiele miesięcy wcześniej. Jason w wywiadzie dla „GQ” potwierdził jednak, że wydarzyło się to jesienią. Zdradza, że sam jeszcze nie poukładał sobie tego, dlaczego się rozstali.

Będę lepiej rozumieć za rok, za dwa, a za pięć lat to przestanie być, no wiesz, książką mojego życia, aby stać się rozdziałem, akapitem, linijką, słowem, bazgrołem.

Zastanawia się, czego może się z tego nauczyć.

To doświadczenie, z którego albo się uczysz, albo wymyślasz wymówki. Bierzesz za to pewną odpowiedzialność, ponosisz odpowiedzialność za to, co robisz, ale potem starasz się nauczyć z tego czegoś więcej niż oczywiste.

To już pewne, że Harry Styles i Olivia Wilde są razem . „Nie ukrywają swojego związku”

Olivia już w styczniu 2021 roku była widziana z Harrym Stylesem. Ich związek trwa do dziś, niedawno nie szczędzili sobie czułości podczas wspólnych wakacji.

Olivia Wilde na jachcie z Harry Stylesem, gdy jej eks opiekuje się ich dziećmi

Co ciekawe, w sierpniu 2020 roku został wyemitowany serial z Jasonem, „Ted Lasso”, za który zdobył Złotego Globa. W produkcji jego bohater rozwodzi się z żoną.

 

Olivia Wilde i Jason Sudeikis Backgrid USA / Forum

Olivia Wilde i Harry Styles na ślubie fot. Backgrid USA / Forum

Harry Styles patrzy na Olivię Wilde

Harry Styles i Olivia Wilde/fot. Backgrid USA/Forum

Oliva Wilde i Jason Sudeikis fot. The Mega Agency / Forum