Nie jest tajemnicą, że praktycznie wszystko, co noszą na sobie gwiazdy dostały od marek, które je produkują. Znana twarz, która pokazuje się w ich ubraniach, to najlepsza reklama, jaka może istnieć. Gwiazdy za noszenie danej marki dostają także wynagrodzenie. Cara Delevingne zgarnęła 250.000 dolarów za to, że pozwoliła się ubrać w brylantową kolię od słynnego domu mody Bulgari.

Cara Delevingne znów zarabia

Modelka Cara Delevingne, która niedawno ujawniła, że ​​poszła na odwyk wróciła do biznesu w wielkim stylu. Jak donosi Page Six za założenie biżuterii Bulgari na niedzielną galę rozdania Oscarów zapłacono jej ponad 241 000 $ (lub 200 000 £).

Cara Delevigne powraca na okładce „Vogue’a”. Zdradziła, ile jest już trzeźwa i co przekonało ją do pójścia na odwyk

Delevingne błyszczała w trzyrzędowym diamentowym naszyjniku z głową węża ze szmaragdowym okiem i pasującymi diamentowymi kolczykami od tej ekskluzywnej marki podczas spaceru po czerwonym dywanie w Dolby Theatre w Los Angeles. Miała na sobie również elegancką, przyciągającą wzrok czerwoną suknię od Elie Saab.

Cara Delevingne twierdzi, że mężczyźni nie mają „odpowiednich narzędzi”, by seksualnie zaspokoić kobiety

Cara była widziana jak spędza czas z Florence Pugh i unika wizyt w barze. Wszystko wskazuje na to, że znów jest w formie.

Cara Delavigne Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum