Przez prawie cały zeszły rok w mediach pojawiały się szokujące zdjęcia słynnej niegdyś modelki Cary Delevingne. Fani obserwowali postępujący kryzys gwiazdy. Przełomowym momentem okazała się publikacja zdjęć Delevingne w samych skarpetkach na ulicy, gdzie było widać, że jej  stan jest naprawdę zły. To właśnie dzięki tym zdjęciom poszła na odwyk, czytamy w najnowszym numerze Vogue’a.

Cara Delevingne znowu trzeźwa

Cara Delevingne, słynna modelka i aktorka, zdradziła w wywiadzie, że od czterech miesięcy jest trzeźwa. Po trudnym, pełnym wahań emocjonalnych roku, zaczyna powoli odzyskiwać swoją równowagę. Delevingne przyznaje, że kochała dawać ludziom radość i zabawę. Zatraciła się jednak tak bardzo w tym, że zapominała o sobie.

Cara Delevigne całuje się z nową dziewczyną. Wiemy kim jest!

Na zewnątrz Delevingne zawsze była uważana za zuchwałą i intrygującą osobę. Karierę zaczęła jako 18-letnia uczennica z Londynu, która szybko zdobyła popularność jako twarz Burberry. Jej charyzma, wesoła natura i wrodzony humor pomogły jej osiągnąć szczyty kariery, w czasach, kiedy osobowość nie była szczególnie pożądana na wybiegach. W środku jednak walczyła z problemami, próbując zrozumieć samą siebie. Delevingne przyznaje, że przeszkody, jakie stawiała przed nią branża, tylko zwiększały jej problemy.

Cara Delevingne twierdzi, że mężczyźni nie mają „odpowiednich narzędzi”, by seksualnie zaspokoić kobiety

Fotografie paparazzi były dla niej wielkim wstydem i przypomnieniem o konieczności porzucenia używek i alkoholu, którymi długo uciekała od swoich problemów. Delevingne właśnie wtedy wróciła z festiwalu Burning Man, gdzie nie spała przez kilka dni.

„To serce łamie, bo myślałam, że dobrze się bawię, ale w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że nie wyglądam dobrze” – mówi. „Wiesz, czasami potrzebujesz reality checka, więc w pewnym sensie te zdjęcia były czymś, za co można być wdzięcznym”.

 

Krótko po tym jak je zobaczyła zdecydowała się na odwyk. To nie pierwsze problemy z uzależnieniami Cary. Modelka swoje pierwsze doświadczenie z alkoholem miała w wieku zaledwie 7 lat na rodzinnym weselu.

Przyjaciele zdesperowani, nie wiedzą jak pomóc Carze Delevingne, „Ona musi iść na odwyk”

„Obudziłam się w domu mojej babci, w mojej sypialni, na kacu, w sukni druhny” — mówi Delevingne.

W wieku 10 lat przepisano jej tabletki nasenne, aby poradzić sobie z paraliżującą bezsennością. Zdiagnozowano u niej również dyspraksję, zaburzenie, które wpływa na ruch i koordynację.

Fani mocno zaniepokojeni: Dziwne zachowanie bosej Cary Delevingne [ZDJĘCIA]

„To był początek problemów ze zdrowiem psychicznym i nieumyślnych samookaleczeń” – wspomina, co doprowadziło do różnych form terapii – „arteterapii, muzykoterapii, EMDR, CBT” – mówi, wymieniając listę.

W wieku 15 lat doznała załamania i dostała leki przeciwdepresyjne, które miały pomóc jej uporać się z głębokim poczuciem izolacji. Delevigne walczy z epizodami depresyjnymi do dzisiaj.

 

 

 

 

Forum

Ashley Benson Cara Delevingne

Zakochana para, aktorka i modelka Cara Delevingne z dziewczyną Ashley Benson nie mogą oderwać od siebie rąk podczas oglądania Sereny Williams na US Open. Fot.Forum/Backgrid USA.