Przyjaciele Cary Delevingne  ponoć są „zdesperowani”, aby poszła na odwyk, gdyż martwią się, że zmaga się z kombinacją problemów ze zdrowiem psychicznym i uzależnieniami. Co może doprowadzić do przedwczesnej śmierci przez przedawkowanie lub nawet samobójstwo.

Fani zaniepokojeni stanem Cary Delevingne – co ona wyprawia?

Na początku tego tygodnia paparazzi sfotografowali Margot Robbie, przyjaciółkę Cary, jak wychodziła z domu modelki w Los Angeles, wyglądając na przygnębioną. Zdjęcia aktorki we łzach wywołały spekulacje, że z 30-letnią Delevingne są poważne problemy.

Wtajemniczony powiedział amerykańskiemu serwisowi plotkarskiemu TMZ w piątek, że Robbie była wyraźnie zrozpaczona tym, co zobaczyła w domu swojej przyjaciółki.

Cara Delevingne musi iść na odwyk

Podobno gwiazda filmu „Barbie” jest jedną z przyjaciółek „namawiających” Delevingne do podjęcia natychmiastowego leczenie. Delevingne nigdy nie potwierdziła, że walczy z nałogiem i przyznała się tylko do tego, że w przeszłości „bawiła” się narkotykami.

Ashley Benson i Cara Delevingne rozstały się po domowej kwarantannie

Niestety ostatnie zachowanie brytyjskiej modelki wzbudza niepokój. W marcu po raz pierwszy widziano ją, jak zachowuje się „bardzo dziwnie” na imprezie w Nowym Jorku, a ostatnio byliśmy świadkami jej chaotycznego zachowania na lotnisku Van Nuys w Kalifornii. Ponadto nie pojawiła się na tygodniu mody w Nowym Jorku, w którym miała uczestniczyć.

Cara Delevingne Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Cara Delevingne/fot. Forum