Cara Delevingne (30 l.) powiedziała całkiem poważnie, że mężczyźni nie są stworzeni do zaspokajania kobiet w sferze intymnej. Oświadczenie to zostało powiedziane w jej 6-częściowym serialu dokumentalnym brytyjskiej stacji BBC „Planet Sex”, w którym rozmawia z naukowcami i aktywistami o seksualności.

Cara Delevingne przekazuje swój orgazm na cele naukowe

Modelka bada „lukę orgazmu” w pierwszym odcinku, po doniesieniach, że 95% heteroseksualnych mężczyzn ma orgazm podczas seksu, podczas gdy tylko 65% heteroseksualnych kobiet.

Czuję, że generalnie mężczyźni nie są wyposażeni w odpowiednie narzędzia, aby móc radzić sobie z kobietami, zwłaszcza seksualnie […] Dla mnie najwcześniejsze idee, jakie kiedykolwiek usłyszałam o seksie, to mężczyzna plus kobieta, kuta* plus pochwa równa się orgazm”, powiedziała w jednym z odcinków.

Cara Delevinge o seksie z mężczyznami

Cara Delevingne przyznała również, że wciąż stara się być „otwarta” na temat swojej seksualności. Modelka i aktorka, która identyfikuje się jako osoba queer i płynna płciowo, powiedziała, że podczas programu odbyła „bardzo osobistą podróż” do swojej seksualności. Cara przyznała, że wciąż zmaga się z byciem „naprawdę otwartą” na temat tego, jak bardzo „kocha kobiety”.

Cara Delevingne i Margot Robbie zamieszane w sprawę o pobicie

Ponadto Cara Delevingne wyznała, że dorastała z dużą ilością „wstydu” otaczającego jej seksualność i powiedziała, że ​​czuła, że nigdy nie była częścią społeczności LGBTQ + z powodu jej „zinternalizowanego wstydu”.

Od czasu premiery w BBC iPlayer w miniony czwartek, „Planet Sex” już zaczął zyskiwać popularność w mediach społecznościowych. Zachęceni?