Na krótko przed rozpoczęciem spotkania królowej Elżbiety z księciem Harrym, księciem Williamem i księciem Karolem, bracia podali do publicznej wiadomości specjalne oświadczenie.

Meghan odcina się od rodziny królewskiej, bo JEDEN Z JEJ członków PRZEŚLADOWAŁ ją i Harry’ego?

Jest to odpowiedź na dzisiejsze artykuły, które pojawiły się w brytyjskiej prasie, a których echo trafiło już do internetu. Chodzi o informację, jakoby księżna Meghan podjęła decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej, ponieważ ona i jej mąż czuli się prześladowani przez księcia Williama.

Książę William i jego brat, książę Harry dementują plotkę, jakoby William miał prześladować brata i jego żonę, księżną Meghan

Ogromny HEJT na profilu księżnej Meghan: ODDAJ TYTUŁ I WYNOŚ SIĘ!

Zaprzeczamy kłamliwym artykułom, które pojawiły się dziś w brytyjskich mediach, spekulującym na temat relacji między Księciem Sussex a Księciem Cambridge – brzmi oświadczenie.

Dla braci, którzy są tak bardzo zaangażowani w kwestie związane ze zdrowiem psychicznym, użycie zniesławiających tez jest obraźliwe i krzywdzące – czytamy w oświadczeniu.

Książę William i książę Harry z matką, księżną Dianą, fot. AGIP / Rue des Archives / Forum

Księżę William i książę Harry z rodzicami, fot. Dylan Martinez / Reuters / Forum

REVIEW OF THE DECADE – ROYAL File photo dated 15/06/10 of Prince Harry and Prince William posing with a rock python during a visit to the Mokolodi Nature Reserve in Gabarone, Botswana., Image: 488160395, License: Rights-managed, Restrictions: FILE PHOTO, Model Release: no, Credit line: Anthony Devlin / PA Images / Forum

Fot. ALPR/ADM / Capital pictures / Forum

Fot. POOL New / Reuters / Forum

Fot. POOL New / Reuters / Forum