Anna Karwan (33 l.) jest polską piosenkarką i aktorką. Karwan pojawiła się w poniedziałek wieczorem na rozdaniu nagród „Róże Gali”. Jej stylizacja wyglądała naprawdę zaskakująco, jednak nie obyło się bez wpadki.

Wow! Anna Karwan znalazła się na liście najlepszych wokalistów The Voice!

Anna Karwan w sukience, która zmasakrowała jej biust!

Plebiscyt „Róże Gali” to jedna z najważniejszych imprez sezonu. Do nagrody nominowani są twórcy, którzy zabłysnęli osiągnięciami w różnych dziedzinach sztuki i mediów. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd. Nie zabrakło również Anny Karwan, która zjawiła się w nietypowej kreacji.

Anna na imprezę pojawiła się ubrana w bajkową sukienkę, przywodzącą na myśl kreację jak u Kopciuszka. Jednak w przypadku polskiej piosenkarki stylizacja okazała się nieudana. Wszystko za sprawą wpadki z górną częścią sukni, która okazała się odrobinę za mała. Przez co, ściśnięty do granic możliwości biust wyglądał na spłaszczony i chciał za wszelką cenę wydostać się z sukienki. Karwan jest posiadaczką szczupłej figury, jednak stylista przygotowujący ją na ten wieczór nie popisał się z wyborem kreacji.

Anna postawiła na rozświetlający makijaż w kolorach nude. Włosy miała rozpuszczone i ułożone w delikatne fale. Gdyby nie wpadka z za małą suknią, całość mogłaby prezentować się naprawdę pięknie.

fot. AKPA

scena z: Anna Karwan, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Co myślicie o stylizacji Anny?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Karwan; niedoceniona uczestniczka MbtM? (FOTO)

RÓŻE GALI: Piękna Cielecka, Kamil Nożyński z PARTNERKĄ, wkurzona Schejbal (CZĘŚĆ I)

Natalia Siwiec prawie ROZSTAŁA się z Mariuszem. O co poszło?

fot. AKPA

scena z: Anna Karwan, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA