Kiedy Ania Karwan pojawiła się w The Voice of Poland, od samego początku było jasne, że wokalistka jest doskonale znana w artystycznym środowisku. W programie trafiła pod skrzydła Natalii Kukulskiej, która w rozmowie z Kozaczkiem przyznała, że „wszyscy doskonale wiedzieliśmy, że jest ktoś taki i ze świetnie śpiewa”.

Anna Karwan cieszy się na święta w nowym domu. Wow, co za REZYDENCJA

Paulina Przybysz i Ania Karwan

Wokalistka od lat współpracuje m.in. z Brodką, Edytą Górniak, Pauliną Przybysz, Anią Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Sidneyem Polakiem czy O.S.T.R. Okazuje się jednak, że poza zawodowymi powiązaniami, z niektórymi z nich Ania ma także wspólną przeszłość.

Na profilu Pauliny Przybysz pojawiło się zdjęcie klasowe wykonane w warszawskim liceum im. Stefana Żeromskiego. Piosenkarka zapytała fanów, czy potrafią ją odnaleźć na fotografii zrobionej w tuż przed maturą. Bystre oko obserwatorów Pauliny wypatrzyło nie tylko samą zainteresowaną, ale również Anię Karwan, która ubrana w czerwoną bluzę obejmuje przyszłą gwiazdę.

Klasa Maturalna , gdzie jest Przybysz ? Z kim się trzyma przybysz AKA panda ? Dlaczego tu jest tak mało chłopaków z czego trzech przyszło tu z mojej podstawówki? Jak ja mało pamiętam z tych czasów – napisała Paulina.

Na odzew fanów nie trzeba było długo czekać.

  • Wiedzę cię i Karwan uwieszoną.
  • W czerwonej bluzie z @aniakarwan.
  • Tuż obok @aniakarwan.

Rozpoznalibyście dwie piosenkarki na zdjęciu sprzed lat?

Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

natalia przybysz paulina przybysz

Sistars w 2004 roku fot. Zawada/AKPA

Ania Karwan, fot. Kurnikowski/AKPA

Ania Karwan, fot. Baranowski/AKPA