Anna Karwan (35 l.) niedawno przeprowadziła się do wymarzonego domu. Piosenkarka miała remont a teraz pochwaliła się, jak udekorowała swoje kąty na święta. Artystka ma bardzo przytulny i gustownie urządzony dom. Zobaczcie sami.

Anna Karwan o kontuzji i przygotowaniach do „Tańca z Gwiazdami”

Anna Karwan pokazała świąteczny dom

Anna Karwan tak jak i inne gwiazdy postanowiła pokazać choinkę i przystrojony dom na święta na Instagramie. Piosenkarka poczuła świąteczną atmosferę, którą spotęgował śnieg za oknem.

Artystka nie ukrywa, że bardzo się cieszy na myśl o zbliżających się świętach, mimo – że będą one zupełnie inne niż dotychczas. Karwan chroni swoją prywatność, jednak od czasu do czasu przemyca, jak wygląda jej dom. Pokazała przytulny salon z miękkimi kanapami i tradycyjną choinką.

Pada mi śnieg. Świece pachną. Kominek trzaska. Nauczyłam się pić czarną kawę i patrzeć przez okno. W całym swoim życiu nie widziałam tak magicznego widoku jak dzisiaj. A to mój dom. Odbicie mnie. Życzę Wam szczerze radości z miejsca w którym jesteście. Na moim instastory zostawiam odrobinę inspiracji – napisała artystka.

Ania w salonie ma kominek, który udekorowała girlandą w gwiazdki. W jej domu nie mogło również zabraknąć czerwonych i białych gwiazd betlejemskich, poustawianych na podłodze w dekoracyjnych donicach.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się świątecznymi dekoracjami. Poszła na CAŁOŚĆ (FOTO)

Piosenkarka urządziła dom w jasnych barwach. Jest dużo beżu i drewnianych mebli, które ocieplają wnętrza. Schody również zostały przyozdobione zieloną girlandą. W całym domu porozkładano świąteczne ozdoby, które cieszą oko.

Całość prezentuje się bardzo nastrojowo.

Anna Karwan pochwaliła się świątecznymi dekoracjami.

Anna Karwan pochwaliła się świątecznymi dekoracjami. Fot.Instagram:aniakarwan.

Podoba Wam się dom piosenkarki?

Czekamy na Wasze komentarze.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Karwan o „Tańcu z Gwiazdami”. Ciężko jej było dogadać się z Janem Klimentem (WIDEO)

Wow! Anna Karwan znalazła się na liście najlepszych wokalistów The Voice!

Anna Karwan – niedoceniona uczestniczka MbtM? (FOTO)

Anna Karwan pokazała, jak mieszka.

Anna Karwan pokazała, jak mieszka. Fot.Instagram:aniakarwan.

Świąteczne ozdoby w domu Ani Karwan.

Świąteczne ozdoby w domu Ani Karwan. Fot.Instagram:aniakarwan.

Jadalnia Ani Karwan.

Jadalnia Ani Karwan. Fot.Instagram:aniakarwan.