Demi Lovato (28 l.) od jakiegoś czasu żyje w trzeźwości. Po kilku odwykach udało się jej odzyskać równowagę psychiczną, jednak wydarzenia z 2018 roku cały czas jej nie opuszczają. To wtedy przedawkowała. Opowiedziała, jak udało się jej wygrać z uzależnieniem od twardych narkotyków.

Demi Lovato DRASTYCZNIE skróciła włosy i przefarbowała się na różowo

Demi Lovato szczerze o uzależnieniu od narkotyków

Demi Lovato jest szczęśliwą singielką i w końcu może przyznać, że jest wolna od uzależnień. Jednak nie zawsze tak było. Artystka prawie otarła się o śmierć w 2018 roku, gdy przedawkowała narkotyki. Postanowiła wrócić pamięcią do tego mrocznego czasu. Jest już na tyle silna, że opowiedziała o swoich doświadczeniach z twardymi narkotykami, ku przestrodze dla innych osób.

Demi Lovato po raz pierwszy tak szczerze o swoim uzależnieniu. „Miałam trzy udary. Miałam atak serca”

Piosenkarka przyznała, że w kwietniu 2018 roku przekreśliła 6 lat trzeźwości próbując wszystkie narkotyki, jakie można sobie wyobrazić. W swoim nowym dokumencie „Dancing With the Devil” wyznała, że brała metaamfetaminę i heroinę i bardzo się od nich uzależniła. Miesiąc po świętowaniu sześciu lat życia w trzeźwości coś w niej pękło i wróciła do nałogu.

Pamiętam, jak pomyślałam sobie, nawet nie wiem, dlaczego jestem trzeźwa. Jestem taka nieszczęśliwa. Tej nocy otworzyłam butelkę czerwonego wina. Nie minęło nawet 30 minut, zanim zadzwoniłam do kogoś, o kim wiedziałam, że ma narkotyki. Dziwię się, że nie przedawkowałam tej nocy – powiedziała Lovato.

Demi Lovato szczerze o uzależnieniach od narkotyków.

Demi Lovato szczerze o uzależnieniach od narkotyków. Fot.Forum.

Artystka przyznała, że kiedy zdała sobie sprawę, że uzależniła się od heroiny, napisała piosenkę „Sober” – wydaną w czerwcu 2018 roku, która opowiada o jej walce z nałogiem.

Po trasie koncertowej Tell Me You Love Me wróciła do narkotyków i krótko po tym miało miejsce jej przedawkowanie. Znalazł ją jej asystent, który wezwał pogotowie. Artystka przeszła trzy udary i zawał serca. Zdradziła, że tymczasowo straciła również wzrok. Do tej pory czuje skutki przedawkowania – nie może prowadzić samochodu i czytanie sprawia jej problem.

Te wydarzenia zmieniły ją, jednak całkowicie nie zrezygnowała z alkoholu, czy marihuany. Przyznała że „pali trawkę i pije, ale z umiarem”.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Demi Lovato na ODWAŻNYCH zdjęciach z dumą pokazuje rozstępy

Demi Lovato jest NĘKANA przez byłego narzeczonego! Wynajęła prawnika

Świeżo zaręczona Demi Lovato zadaje szyku w eleganckiej sukience – podkreśliła apetyczne kształty

Demi Lovato na scenie.

Demi Lovato na scenie, fot. Forum/

Demi Lovato po odwyku.

Demi Lovato po odwyku. Fot.Forum.

Demi Lovato opowiedziała o odwykach.

Demi Lovato opowiedziała o odwykach. Fot.Forum.