Magda Gessler jest ikoną polskiej gastronomii, a prywatnie ma na swoim koncie kilka burzliwych związków. Jej ostatni z Waldemarem Kozerawskim – cenionym lekarzem medycyny estetycznej, który prowadzi własną klinikę w Kanadzie – to gotowy scenariusz na film. Para poznała się ponad 40 lat temu, jednak w młodości ich drogi się rozeszły. Po 23 latach ponownie połączyło ich uczucie i od tamtej pory są nieprzerwanie w związku. W 2022 roku media obiegła informacja, że Magda przyjęła oświadczyny swojego partnera, a w 2023 roku para wzięła w tajemnicy ślub ekumeniczny.

Magda Gessler podzieliła się zdjęciem z dawnych lat! Fani są zachwyceni

Nie żyje 45-letnia pasierbica Magdy Gessler. Córka Waldemara Kozerawskiego zmarła po długiej chorobie

Obydwoje mają również dzieci z poprzednich związków – Magda córkę Larę Gessler oraz syna Tadeusza Müllera. Z kolei Waldemar ma syna i trzy córki.

Niestety, dziś media obiegła przykra wieść – najstarsza z córek mężczyzny, 45-letnia Jennifer zmarła po długiej batalii z chorobą. O jej śmierci poinformował sam Waldemar za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Moja piękna i najstarsza z trojga dzieci córka, odeszła w spokoju po długiej walce w wieku 45 lat. Będziemy za tobą tęsknić. Kocham cię – napisał.

Również Magda Gessler opublikowała post upamiętniający córkę swojego partnera. We wpisie zdecydowała się nawiązać do jednego z trenów Jana Kochanowskiego:

Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim moja droga Jennifer, tym znikaniem swoim! Pełno nas, a jakoby nikogo nie było: jedną maluczką duszą tak wiele ubyło…

Choć nie wiadomo na co dokładnie cierpiała 45-latka, już w 2021 roku Waldemar Kozerawski publikował wpis dotyczący córki, w którym życzył jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Pod postami Gessler i Kozerawskiego pojawiło się wiele kondolencji od internautów, do których my również dołączamy.

Magda Gessler już po ŚLUBIE! Było hucznie… i nikt o tym nie wiedział!

pasekkozak

Magda Gessler/ Akpa

scena z: Waldemar Kozerawski, Magda Gessler, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Magda Gessler, SK:, , fot. Gałązka/AKPA