Nikodem Rozbicki coraz częściej dostaje ciekawe propozycje zawodowe. Tym razem może pochwalić się rolą w nowej międzynarodowej produkcji! Wiemy, w jakiej!

Julia Wieniawa zdradza, ile tak naprawdę jest już z Nikodemem Rozbickim

Nikodem Rozbicki w filmie “Dom wybranych”

Nikodem Rozbicki dostał rolę w filmie “Dom wybranych” – to międzynarodowa produkcja polsko-włosko-francuska. Oprócz Rozbickiego w produkcji udział wzięli m.in Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Ireneusz Czop, Vincent Żuławski, Sonia Mietielica, Marcin Kwaśny oraz Dominika Kryszczyńska.

Nikodem Rozbicki, Małgorzata Kożuchowska Fot. Gałązka/AKPA

Film opowiada o losach trzech bohaterów, szefa programowego, prezentera oraz młodego dziennikarza Telewizji ABC. W filmie dążono do ukazania bezwzględnego świata telewizji, serii upokorzeń i zdrad. „Dom wybranych” to nazwa reality show, z którego zostaje zamordowana Ada Perz (Sonia Mietielica) i Bruno Brakiem (Vincent Żuławski) – prowadzący program.

Nikodem Rozbicki, Vincent Żuławski Fot. Gałązka/AKPA

Rozbicki wcieli się w postać dziennikarza Ewrego, który jest kochankiem starszej o 20 lat MolkiMałgorzaty Kożuchowskiej. Premiera filmu zaplanowana jest na następny rok.

Nikodem Rozbicki pokazał brata! Wyglądają jak bliźniacy!

Nikodem Rozbicki, Małgorzata Kożuchowska Fot. Gałązka/AKPA

Nikodem Rozbicki realizuje już projekt i przebywa na planie m.in. z Małgorzatą Kożuchowską. Dlatego też nie mógł lecieć z Julią Wieniawą na Malediwy, jednak aktorka przyznała na Instagramie, że w pełni rozumie sytuację.

Małgorzata Kożuchowska Fot. Podlewski/AKPA

Pierwszy etap zdjęć zakończono w październiku ubiegłego roku, a obecnie, od początku do końca listopada realizowany jest drugi etap. Kolejny rozpocznie się zaraz po Nowym Roku. Produkcja realizowana jest początkowo w Warszawie, a następnie w Rzymie.

Julia Wieniawa pokazuje zdjęcia z kolejnych wakacji z Nikodemem: „Pozdrawiamy z krótkich wczasów”

Wojciech Nowak, Jarosław Żamojda Fot. Gałązka/AKPA

Sonia Mietelica, Ireneusz Czop Fot. Gałązka/AKPA

Nikodem Rozbicki Fot. Podlewski/AKPA