W środowym odcinku „Love island. Wyspa miłości” pojawiła się nowa uczestniczka, Beata Grucela (27 l.). Długonoga blondyneczka natychmiast rozchwiała emocjonalnie całą wyspę.

Instagram Beaty z Love Island

Beata Grucela pochodzi ze Śląska, ale mówi o sobie „obywatelka świata”, bo często zmienia kraje. Na jej profilu instagramowym można zobaczyć zdjęcia z podróży do Barcelony, Ibizy, Bali Kalifornii i Nowego Jorku. Hobby: jeździectwo konną i Muay Thai.

View this post on Instagram

See you soon! #adventuretime

A post shared by BETTY 💋 (@betty.grucela) on

Ciemnooka blondynka od samego początku zwróciła uwagę nie tylko mężczyzn. Najbardziej przypadła do gustu Damianowi, który jest w parze z Adą – nie ukrywa, że jest to jego typ, a jego poprzednia dziewczyna przed programem była nawet podobna do Beaty.

Sytuacja naprawdę nabiera tempa. Czekaliśmy na coś takiego, powiew świeżości w postaci dziewczyny, która wzbudza zainteresowanie niemal, że wszystkich – powiedział Damian.

View this post on Instagram

Co na to Sylwia? Co na to Ada? 🤔

A post shared by Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) on

Mikołaj i Maciek również są zachwyceni 27-latką. W tym problem, że Mikołaj niedawno zaczął kręcić z Sylwią, byli nawet na wspólnej randce. Z kolei Maciek, który dowiedział się od kolegów, co twierdzą o Oliwii, także jemu zaszumiało w sercu.

Jestem w du..e. Muszę poobserwować Oliwię. Teraz mi się perspektywa rozszerzyła, żebym mógł zwracać na inne rzeczy uwagę i coś wtedy zadecydować.  Też muszę Beatę poznać, bo z rozmowy jest fajna. Tym bardziej że Muay Thai trenuj. Ona pierwsza do mnie podbiła „dzisiaj sparing walimy”. Ja tak patrze „coo?”. Mam problem – mówił Damianowi Maciej.

Doda skomentowała uczestniczkę „Love island”. Tego się po niej nie spodziewaliśmy

Ada Śledź – najmłodsza i najbardziej kontrowersyjna uczestniczka Love Island