Kiedy Meghan Markle pojawiła się w Pałacu Kensington, świat zaczął pisać o „Fab Four” – wspaniałej czwórce. Tworzyli ją Kate i William oraz Meghan i Harry. Ich świetne relacje z czasem zaczęły się psuć. Dziś wiadomo, dlaczego drogi dwóch małżeństw rozeszły się.

Meghan Markle pokazała się w NOWEJ fryzurze – idealnej, gdy musisz szybko OGARNĄĆ się na rozmowę video

W książce „Kensington Palace: An Intimate Memoir From Queen Mary To Meghan Markle” autor, Tom Quin, rozmawia z członkami ekipy, która pracowała w tym czasie w pałacu. Z ich opowiadań wyłaniają się portrety dwóch księżnych – Kate i Meghan. Możemy się też dowiedzieć, dlaczego w pewnym momencie życie obu rodzin w jednym domu stało się trudne – wręcz niemożliwe.

Na początku wszystko układało się wspaniale. Kate przywitała nowych lokatorów pałacu z otwartymi ramionami:

Kate jest tak naprawdę jedną z najmilszych osób z Royalsów – opowiada osoba pracująca w pałacu. – Nie widać, by życie w wielkim pałacu jakoś ją zmieniło – w każdym razie na pewno nie bardzo.

Meghan Markle się przeliczyła. Przegrała sprawę w sądzie z brytyjskim brukowcem

Ona zawsze jest miła dla ludzi, którzy dla niej pracują. Była też miła i ciepła dla Meghan, gdy ta wprowadziła się do pałacu – relacjonuje osoba zatrudniona na miejscu.

Ludzie, którzy udzielili wywiadów autorowi książki twierdzą, że to Meghan miała duży problem z zazdrością wobec Kate i Williama. Meghan nie mogła przywyknąć do faktu, że podczas gdy rodzina Williama i Kate ma do dyspozycji najbardziej reprezentacyjne i ogromne przestrzenie w pałacu, ona i Harry dostali do dyspozycji znacznie skromniejsze miejsce.

Harry bardzo lubił miejsce, które przypadło im do zamieszkania, ale Meghan widziała, jak bardzo jest niepozorne w stosunku do tego, czy dysponowała rodzina Williama – mówi osoba z otoczenia rodziny królewskiej.

Przeprowadzkom nie ma końca. Meghan i Harry kupią dom za 13 MILIONÓW? (FOTO)

Z czasem relacje między członkami „Fab Four” zaczęły sie psuć. Kroplą, która przelała czarę goryczy, był epizod z Meghan, która miała krzyczeć na służbę Kate.

Zdaniem pracowników pałacu, Meghan nie była przyzwczajona do życia ze służbą i nie potrafiła wypośrodkować – darzyć pracowników szacunkiem i jednocześnie wymagać od nich.

Meghan zaczęła nadużywać swojej pozycji – jak wiele osób, które nie przywykły do życia ze służbą – mówi osoba z dworu. – Z jednej strony Meghan chciała byc jak Diana, księżna, którą kochały tłumy, z drugiej strony oczekiwała uwagi i tego, że służba będzie reagować na każde jej pstryknięcie palcem – mówi osoba z dworu.

Meghan zarzuca rodzinie królewskiej, że rzuciła ją na żer tabloidów – Kate NIGDY nie spotkałoby coś takiego

Podobno frustracja Meghan rosła, gdy okazywało się, że w rodzinie królewskiej jest wiele osób, które jej nie akceptują.

W rodzinie jest wiele „reakcyjnych elementów” – mówi pracownik pałacu – które patrzyły na Meghan z góry, a ona to czuła. To sprawiało, że żona Harry’ego zaczęła być przewrażliwiona. Meghan nigdy nie umiała zjednywać do siebie luydzi, tak jak to robi Kate – podsumowuje członek ekipy.

Żal Wam Meghan?

Meghan Markle, gdy była księżną

Meghan Markle, gdy była księżną, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Co się działo za drzwiami pałacu, gdy Meghan zamieszkała obok Kate? Służba zdradza, jak doszło do rozłamu w rodzinie

Rodzina Kate i Williama, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle, fot. Stephen Lock / Zuma Press / Forum

Książę Harry z żoną Meghan krótko po ślubie

Książę Harry z żoną Meghan krótko po ślubie, fot. REUTERS/Tom Jacobs

Harry i Meghan po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii, pracują w Los Angeles

Harry i Meghan po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii, pracują w Los Angeles, fot. Rachpoot/MEGA / The Mega Agency / Forum