Angelina Jolie w 2016 roku złożyła pozew rozwodowy. Powodem rozstania z Bradem Pittem miało być jego rzekome problemy z alkoholem oraz przemoc wobec dzieci. Natomiast minęły prawie trzy lata, a rozwodu dalej nie było. Zagraniczne media pisały, że Jolie zmieniła zdanie i celowo przedłuża procedury. Główną batalią w sądzie były oczywiście pieniądze i opieka nad dziećmi.

Angelina Jolie zrobiła PIERWSZY KROK, żeby wrócić do Brada Pitta! Szokujące informacje to HIT dnia

Ale w końcu rozwód Brada i Angeliny zakończyło się 12 kwietnia. Sędzia orzekł, że ich małżeństwo staje się oficjalnie nieważne. W świetle amerykańskiego prawa są singlami. Natomiast nie doprowadzano do końca wszystkich warunków rozwodu – Angelina i Brad muszą ustalić jeszcze majątek, alimenty i prawa nad opieką do sześciorga dzieci.

Brad Pitt pierwszy raz o ROZWODZIE z Angeliną Jolie. Ma dość tej „wariatki”

Jeszcze parę dni temu krążyły plotki, że Jolie chce wrócić do Brada Pitta.

Angelina jasno wyznała Bradowi, że chce do niego wrócić. Chciałaby, żeby znów byli rodziną i nie chce nic zmieniać. Właśnie dlatego utrudnia ​​Bradowi pójście do przodu z każdym etapem rozwodu. On chce po prostu, by wszystko było już ustalone – mogło się to wydarzyć już rok temu – ale ona na to nie pozwalała

donosi źródło The Sun.

 

be5f207e
a8ee3b81