Aleksandra Żuraw karierę rozpoczęła od udziału w programie „Top Model”. Po wyjściu z show na chwilę zniknęła z mediów i powróciła do sieci jako Youtuberka. Dziś prężnie działa i może pochwalić się kilkoma własnymi markami, w tym odzieżową. Prywatnie jest mamą 2-letnej Apolonii.

Jakiś czas temu celebrytka opowiedziała o swoim destrukcyjnym związku z byłym partnerem. Wyznała wtedy, że cierpi na depresję, ataki paniki i zespół stresu pourazowego, a jej partner był uzależniony od alkoholu. Chociaż chciała walczyć o swój związek i ma za sobą terapię rodzinną, ostatecznie postanowiła „stworzyć Apolonii normalny dom” i odcięła się od ex-partnera, jednak toksyczny związek przypłaciła zdrowiem. Nieszczęścia zdawały się jej nie opuszczać, bo jeszcze w grudniu 2021 roku Ola pisała o tym, że po operacji powiększenia biustu wykryto u niej guza piersi i czeka na wyniki biopsji.

Ostatecznie jednak los się do niej uśmiechnął i na początku 2022 roku przyjęła oświadczyny swojego nowego partnera. Początkowo nie chciała zdradzić kim jest tajemniczy ukochany, ale dziś już wiemy, że był to tajemniczy Kacper Świątek, który na Instagramie ukrywa się pod nickiem „Duszek Kapi”, z którym dziś Ola wzięła ślub!

WOW! Ola Żuraw ZARĘCZYŁA SIĘ w niecodziennym miejscu!

Ola Żuraw  już po ślubie. W sukni ślubnej wyglądała jak księżniczka

W nowej relacji na Instagramie u Oli i Kacpra okazało się, że para młoda jest już po ceremonii i powiedziała sobie sakramentalne „tak”. W przeciwieństwie do głośnego i medialnego ślubu Andziaks i Luki czy Karoliny Pisarek i Rogera Salli, Ola i Kacper postawili na cichą, prywatną ceremonię dla najbliższych. Ola w roli panny młodej zaprezentowała się w pięknej, księżniczkowej sukience z długim trenem i opuszczonymi ramionami oraz rozpuszczonych, ciemnych lokach. Pan młody postawił na klasyczny, czarny garnitur i muchę. Nie zabrakło też córeczki Oli Żuraw – Apolonii, która zaraz po wyjściu pary młodej z kościoła rzuciła się mamie na szyję, a później podziwiała świat siedząc na barana u świeżo upieczonego męża modelki.

Wesele odbywa się w Skansenie Bicz, w miejscowości Stare Miasto niedaleko Konina, ponad 200km od Warszawy.

Jesteście ciekawi jak wyglądali? Oto pierwsze fotki z uroczystości:

IG: duszekkapi

IG: kajaburneika

IG: kajaburneika

IG: kajaburneika

IG: kajaburneika

IG: kajaburneika

IG: kajaburneika

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

IG: fatkat.pl

IG: juliebrzozowska

IG: juliebrzozowska

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw