Aleksandra Żuraw karierę rozpoczęła od udziału w programie „Top Model”. Po wyjściu z show na chwilę zniknęła z mediów i powróciła do sieci jako Youtuberka. Dziś prężnie działa i może pochwalić się kilkoma własnymi markami, w tym odzieżową. Prywatnie jest mamą 2-letnej Apolonii.

Aleksandra Żuraw ma GUZA PIERSI: „Mam malutkie dziecko, szczęśliwą rodzinę”

WOW! Ola Żuraw ZARĘCZYŁA SIĘ w niecodziennym miejscu!

Jakiś czas temu celebrytka opowiedziała o swoim destrukcyjnym związku z byłym partnerem. Wyznała wtedy, że cierpi na depresję, ataki paniki i zespół stresu pourazowego, a jej partner był uzależniony od alkoholu. Chociaż chciała walczyć o swój związek i ma za sobą terapię rodzinną, ostatecznie postanowiła „stworzyć Apolonii normalny dom” i odcięła się od ex-partnera, jednak toksyczny związek przypłaciła zdrowiem. Nieszczęścia zdawały się jej nie opuszczać, bo jeszcze w grudniu 2021 roku Ola pisała o tym, że po operacji powiększenia biustu wykryto u niej guza piersi i czeka na wyniki biopsji.

Teraz jednak jej los wreszcie zdaje się odmieniać i spotkała ją pierwsza radosna rzecz w 2022 roku – zaręczyła się!

Jak się okazuje była gwiazda 4. edycji modowego show TVN pojechała na wycieczkę w rodzime góry, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody przyjęła oświadczyny swojego partnera. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie dłoni z pięknym pierścionkiem zaręczynowym, który dość niespotykanie jak na biżuterię zaręczynową ma czarne oczko. Zdjęcie podpisała słowami:

Chyba jednak warto było wyjść w te góry… Nad życie

WOW! Aleksandra Żuraw kupiła dom, ale… nie dla siebie

Gdzie zaręczyła się Ola Żuraw?

Z kolei w następnym poście zdradziła więcej o kulisach tego magicznego wydarzenia – zaręczyny odbyły się…w jaskini! Jednak jak zapewniła gwiazda, trasa do niej była przepiękna i pełna bajecznych widoków, a całość była zaskakująca i nietypowa:

Gdybym miała kiedykolwiek obstawić w jakim miejscu/czasie/okolicznościach odbędą się zaręczyny, nigdy w życiu nie pomyślałabym, że będzie to jaskinia, do której prowadziła ekscytująca i bogata w przepiękne widoki droga.
To było tak zaskakujące, i tak nietypowe, a jednocześnie NASZE, bo kto jest zaskoczony zaręczynami skoro data ślubu już wybrana – nikt inny JA! Jaskinia Obłazkowa to nasze miejsce (…). Na zawsze zapamiętam ten pobyt!

Chociaż para ma już ustaloną datę ślubu, Ola nie podzieliła się z nią fanami. Nadal nie zdradziła też kim jest wybranek jej serca. Czy w przyszłości ujrzymy jej piękne ślubne zdjęcia? Mamy nadzieję. A póki co gratulujemy!

Aleksandra Żuraw odprawiła MAGICZNY roczek córce! (ZDJĘCIA)

Aleksandra Żuraw opowiedziała o destrukcyjnym związku z byłym partnerem.

Aleksandra Żuraw opowiedziała o destrukcyjnym związku z byłym partnerem. Fot.Instagram/aleksandrazuraw.

Aleksandra Żuraw z córką Apolonią.

Aleksandra Żuraw z córką Apolonią. Fot.Instagram/aleksandrazuraw.