W kwietniu Olga Frycz (31 l.) ogłosiła na swoim Instagramie, że jest w ciąży. To będzie pierwsze dziecko aktorki. Jej partnerem jest sportowiec Grzegorz Sobieszek, który trenował z nią Muay thai.

Olga Frycz jest W CIĄŻY

Do tej pory ciążowe krągłości nie były u niej bardzo widoczne. Na najnowszym zdjęciu jednak brzuszek wyraźnie się odznacza mimo luźnej, zwiewnej sukienki.

Fani są zachwyceni:

Jaka śliczna mami 😍😍😍💗

Prześlicznie Pani wygląda 😍😍😍 zdrówka dla Was 🙂

Śliczny brzuszek 😘😍❤️

Olga Frycz: Spodenki ledwo dopięte (Instagram)

Ciąża służy aktorce?

🌏Nie jestem jeszcze jakimś specem i na pewno popełniam masę błędów , ale staram się jak tylko mogę dbać o nasze środowisko 🌎. Staram się min. segregować śmieci, nie używać plastikowych słomek. Nie jem mięsa, którego produkcja ma zabójczy wpływ na środowisko. 🐄🐖🐓. Cieszę się bardzo, że zostałam zaproszona do wzięcia udziału w promowaniu niezwykle ważnej akcji ➡️ adidas x PARLEY RUN FOR THE OCEANS ⬅️. Firma @adidas oraz @parley.tv wspólnie zwalczają problem zanieczyszczonych wód oceanicznych, a wszystkie pieniądze zebrane z akcji RUN for the OCEANS zostaną przekazane na wsparcie proekologicznej inicjatywy PARLEY Ocean School na Malediwach, aby uświadamiać dzieci i młodzież jak ważna jest ochrona naszego środowiska a w szczególności wód morskich i oceanów 🐳🌊💧. Bardzo Was zachęcam do poczytania o całej akcji (link w bio) oraz do ściągnięcia aplikacji @Runtastic, bo 1️⃣km = 1️⃣$ na program PARLEY Ocean. Zachęcam Was też do ograniczenia używania plastikowych butelek i zastąpienia ich np. takimi bidonami. Na zdjęciu mam buty adidas stworzone z nici z plastiku zebranego przez @PARLEY.tv #adidasparley #runfortheoceans @adidasrunning 📷❤️zdjęcie wykonał mój ukochany @xgriszkax ❤️📷

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

#sunday 🙌🏻#pregnant 🤰🏼#selfie 🤳🏻

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)