Oliwia Bieniuk (17 l.), córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, udzieliła wywiadu dla magazynu „Viva!”. Nastolatka opowiedziała o swoich planach na przyszłość, podzieliła się też poruszającym wyznaniem dotyczącym dnia śmierci mamy.

Oliwia Bieniuk w wywiadzie o MAMIE. „Nie wiem, czy gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji”

Oliwia Bieniuk w wywiadzie o śmierci swojej mamy

Oliwia Bieniuk mimo młodego wieku, ma już na koncie kilka sukcesów. Próbuje swoich sił w modelingu, poszła też w ślady mamy i myśli o aktorstwie. Wystąpiła m.in. w produkcji youtubera Reżysera Życia.

W wieku 11 lat straciła mamę. Przyznała, że dokładnie pamięta ten dzień. Anna Przybylska chorowała na raka.

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom.

Nie tylko Oliwia Bieniuk tak wyrosła. Jasiek i Szymon to już przystojniacy

Oliwia przyznała, że przez swoje przeżycia czuła, że dorasta wolniej.

Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało. Teraz czuję, że dorastałam wolniej niż reszta moich rówieśników. Oni mieli już inne problemy niż moje, a ja czułam się ciągle dzieckiem.

Przyjaciółka Anny Przybylskiej: Dzień przed jej śmiercią czułam, że odejdzie

View this post on Instagram

Na pytanie, czego mama życzyłaby jej na 18. urodziny, odpowiada: „Nie potrafię sobie nawet wyobrazić tego, co mogłaby mi powiedzieć”. Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka udzieliła poruszającego wywiadu Krystynie Pytlakowskiej. Cała rozmowa w nowej VIVIE! Magazyn dostępny w punktach sprzedaży w całej Polsce już od 17 września, a także w formie e-wydania na stronie hitsalonik.pl💫 Zdjęcia BARTEK WIECZOREK/ LAF AM Makijaż Dagmara Śrama -Pieńkowska Fryzury Paweł Brzozowski Stylizacja @czaja_wyczaja Produkcja Paulina Aleksiejuk-Lewandowska Za pomoc w realizacji sesji serdecznie dziękujemy Kempingowi Chałupy 6/www.chalupy6.com #oliwiabianiuk #annaprzybylska #jaroslawbieniuk #sesjazdjeciowa #poruszajacywywiad #wywiadyvivy #vivamagazyn #tesknota #morze #sesjaplenerowa #vivapl #rodzina #memories

A post shared by Viva.pl (@viva_magazyn) on

Anna Przybylska

Anna Przybylska fot. Kurnikowski/AKPA