Od jakiegoś czasu Oliwia Bieniuk jest angażowana w coraz więcej projektów – od sesji zdjęciowych po występy w krótkometrażowych filmach. Jak sama przyznała bardzo jej się podoba praca w branży aktorskiej, dlatego chodzi do klasy profilu teatralno-filmowym i myśli też o studiach w szkole teatralnej. Oliwia w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła też, że żyje aktorstwem od małego i chyba ma to w genach. Dodała jednak, że nie wie, czy gdyby jej mama żyła, byłaby zadowolona, że Oliwia chciałaby zostać aktorką.

Radosław Piwowarski ujawnił treść ostatnich sms-ów od Anny Przybylskiej. Pisała je w szpitalu

Oliwia Bieniuk zagra Annę Przybylską?

Choć Oliwia ma na swoim koncie niewiele ról, to już wiele osób pokłada w niej wielkie nadzieje i nie brakuje porównań do Anny Przybylskiej. Radosław Piwowarski, który odkrył Przybylską na castingu do „Ciemnej strony Wenus” twierdzi, że Oliwia ma przed sobą trudne zadanie.

Córka Ani będzie musiała zmierzyć się z mitem genialnej matki. Ludzie z branży będą jej obiecywali różne złote pantofelki, a nawet już to robią. Wiem, że są na nią ogromne naciski. Ania trzymała rodzinę silną ręką, to była kobieta, która nie ulegała presji, nie wchodziła w układy i cudownie wychowała dzieci. Nie znam Jarka, ale on też podobno mądrze steruje karierą córki – powiedział Radosław Piwowarski w rozmowie z „Fleszem”.

Nie tylko Oliwia Bieniuk tak wyrosła. Jasiek i Szymon to już przystojniacy

Po śmierci Anny Przybylskiej reżyser miał w planach nagrać film o Annie Przybylskiej. Czy zdecydowałby się na to, żeby zagrała ją jej córka, Oliwia?

Teraz to już nie wiem, czy taki film kiedykolwiek powstanie. Gdyby to była biografia, uważałbym za niezwykle ryzykowne obsadzenie córki w roli Ani. Wiem, że pół Polski chciałoby to zobaczyć, ale ja bym się nie odważył. Może gdyby to był film inspirowany tą historią, taki o kopciuszku z Wybrzeża, który przyjechał do Warszawy i na którego punkcie wszyscy oszaleli, to… wtedy tak. Jeśli okazałoby się, że Oliwka ma nawet tylko 50 proc. talentu mamy, to i tak by wystarczyło – dodał.

ZOBACZ TEŻ:

Oliwia Bieniuk o relacji z Martyną Gliwińską i reakcji na kolejnego brata: Na początku się wkurzyłam

Oliwia Bieniuk po raz pierwszy przed kamerą. Zagrała z Andrzejem Grabowskim i Piotrem Cyrwusem

Oliwia Bieniuk w czarnej marynarce i botkach.

Oliwia Bieniuk/fot. AKPA

Anna Przybylska na ściance

Anna Przybylska/fot. AKPA