Anna Przybylska była jedną z najlepszych polskich aktorek. Dzisiaj jest szósta rocznica jej śmierci – zmarła 5 października 2014 roku na nowotwór trzustki. Zostawiła partnera Jarosława Bieniuka i trójkę dzieci: Oliwię, Jana i Szymona.

Oliwia Bieniuk Instagram

Oliwia Bieniuk o dniu, w którym zmarła jej mama: Przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem

Oliwia Bieniuk powoli staje się gwiazdą. Ma prawie 200 tysięcy obserwujących na Instagramie, a media zabiegają o jej uwagę. Na swoim profilu instagramowym uczciła śmierć mamy. Opublikowała zabawne zdjęcie aktorki i napisała „Kocham Cię mamusiu„.

Anna Przybylska śmierć

Rocznica śmierci Anny Przybylskiej.. Fot. screen Instagram

Oliwia Bieniuk jakiś czas temu po raz pierwszy udzieliła wywiadu magazynowi Viva!. Poruszyła bardzo wrażliwy temat, czyli śmierć mamy:

Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom – wspomniała Oliwia.

Wyznała, że najbardziej brakuje jej rozmowy z mamą, gdy przeżywa jakieś sercowe rozterki, bo z tatą trudno się o tym rozmawia.

Mężczyźni takich spraw nie rozumieją, a ja potrzebuję kobiecej porady – tłumaczy Bieniuk.

Oliwia Bieniuk o relacji z Martyną Gliwińską i reakcji na kolejnego brata: Na początku się wkurzyłam

Śmierć Anny Przybylskiej

Anna Przybylska. Fot. Gałązka/AKPA

Anna Przybylska z partnerem

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk. Fot. Kurnikowski/AKPA