Kiedy ostatnio obserwujący Instagram Oliwii Bieniuk (17 l.) pytali ją, czy chciałaby zostać modelką, czy raczej aktorką, córka Anny Przybylskiej odpowiedziała, że podobają się jej obydwa zajęcia. Póki co Oliwia rozwija się raczej w kierunku fotomodelingu – na koncie nie ma jeszcze żadnych ról, ale za to kilka udanych sesji zdjęciowych.

Oliwia Bieniuk w sesji dla Reserved Kids

Cztery lata temu, w 2016 roku, Oliwia Bieniuk po raz pierwszy pojawiła się w oficjalnej reklamie marki. Nastolatka pozowała wtedy w sesji dla Reserved – wypadła znakomicie, ale jej udział w reklamie miał charakter epizodu. Ojciec dziewczyny uznał, że dla kilkunastoletniej córki ważniejsza jest nauka i spokojne życie.

Teraz, gdy Oliwia zbliża się do osiemnastki (córka Bieniuka skończy 18 lat w październiku tego roku) dziewczyna zaczyna mocniej akcentować swoją obecność w branży. Niedawno na Instagramie Bieniukówny pojawiły się zdjęcia z sesji autorstwa Martyny Milczarek, dziś Oliwia wrzuciła kolejne zdjęcia.

Zobacz też: Oliwia Bieniuk pisze do mamy, Anny Przybylskiej w Dniu Matki: Mija kolejny rok bez ciebie mamo

Tym razem 17-latka pokazała zdjęcia twarzy z oryginalnym, wiosennym makijażem. Na powieki dziewczyny naklejono delikatne płatki kwiatów. Oliwka ma bardzo delikatny makijaż, widać jej piegi – fani są zachwyceni takim wizerunkiem córki Bieniuka:

  • Jezu Chryste…..nie wiem co powiedzieć Oliwka. JESTEŚ PO PROSTU PRZEPIĘKNA
  • Piękna młoda kobieta 🌸❤️
  • Nie mogę nie napisać, że jesteś piękna jak Twoja Mama – komentują internauci.

Myślicie, że Oliwia zrobi karierę jako modelka?