Magda Gessler jest ikoną polskiej gastronomii. Od 2010 roku prowadzi w TVN program „Kuchenne rewolucje”, a od 2012 jest jurorką w programie „MasterChef”. Jej kontrowersyjne zachowania i wypowiedzi oraz ekscentryczny styl bycia sprawiają, że ma tyle hejterów co i fanów, chociaż tego drugiego zdecydowanie więcej.

Magda jest uznawana za ulubienicę widzów, a jej programy biją rekordy popularności. Prócz tego Magda Gessler jest właścicielką i współwłaścicielką wielu restauracji m.in Alle Gloria, Fukier, Zielnik, Polka czy cukierni Słodki Słony, a w 2016 wypuściła na rynek sygnowane swoim wizerunkiem wyroby mięsne „Besos”.

Magda Gessler dostała BANA na Instagramie za post o PUTINIE!

OMG! Magda Gessler się ZARĘCZYŁA

Prywatnie Magda jest związana z Waldemarem Kozerawskim, a ich związek jest niczym gotowy scenariusz na film – para poznała się ponad 40 lat temu, jednak w młodości ich drogi się rozeszły. Po 23 latach ponownie połączyło ich uczucie i od tamtej pory byli nieprzerwanie w związku. Jak się okazuje nigdy nie jest za późno nie tylko na miłość, ale również na zaręczyny czy ślub – w zabawnym poście na Facebooku i Instagramie restauratorka z „Kuchennych rewolucji” oznajmiła fanom, że powiedziała „tak”! Zdjęcie, na którym partner trzyma ją za nogę zostało okraszone podpisem:

Daj mi nogę… Daj mi nogę… Dać nie mogę. A poprosiłeś mnie o rękę, więc daje ci rękę.

Magda Gessler się zaręczyła!

Instagram: magdagessler_official

Kilka lat wcześniej w wywiadzie dla magazynu „Viva!” Magda Gessler opowiedziała o swoim związku z Waldemarem:

Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością i szacunkiem, szczerością, przyjaźnią, choć jesteśmy ze sobą na odległość. On cały czas w Kanadzie. Ma tam wszystko poukładane, nigdy jej nie opuści. Ja jestem w takim momencie, że nie zostawię Polski. Planujemy wspólną przyszłość, ale myślę, że gdzieś na gruncie kanadyjsko-kolumbijskim.

Jak udało się ustalić, ślub odbędzie się jeszcze w tym roku. Tymczasem na Facebookowym profilu Magdy posypała się moc życzeń i gratulacji:

Teraz to już wszystko będzie musiała Pani za męża zrobic! Nawet wyjsc 😉 Gratulacje duzo miłości i wiary w lepszych ludzi i w lepsze jutro !

Pięknie się patrzy na ludzi przepełnionych miłością,szacunkiem i wzajemnym uwielbieniem. Nie ma nic cenniejszego niż zdrowie i MIŁOŚĆ

Super Para, Miłość widać z daleka. Bardzo Państwa lubię. Cieszę się Waszym szczęściem

Piękna noga I pięknego życia dla Was

Gratulujemy i zyczymy cudownej szalonej milosci

A tymczasem my dołączamy do życzeń!

 

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Magda Gessler u Gonciarza zdradza SEKRETY „Kuchennych Rewolucji”!

Magda Gessler się zaręczyła

Facebook: magdagessler.official

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: magdagessler_official

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: magdagessler_official

Magda Gessler chce być jak Jennifer Lopez? Wystąpiła w tej samej REKLAMIE!

scena z: Magdalena Gessler, Waldemar Kozerawski

magda-gessler-3