Meghan Markle i książę Harry postanowili udzielić najbardziej szczerego wywiadu w swoim życiu. W dwugodzinnej rozmowie z Oprah Winfrey opowiedzieli o najbardziej niekomfortowych przeżyciach. Ujawnili przy tym wiele faktów niewygodnych dla pałacu.

Meghan Markle o życiu w rodzinie królewskiej

Książę Harry szczerze o życiu w rodzinie królewskiej: „Byłem uwięziony przez system”

Natomiast tego nikt się nie spodziewał – ta informacja nigdy nie przedostała się do mediów. Meghan Markle opowiadając o swoim ślubie, przyznała, że ten dzień nie był ich, a przygotowany dla świata. Ujawniła, że miała dwie ceremonie zaślubin:

Pobraliśmy się na trzy dni przed TYM ślubem. Nikt tego nie wie. Zadzwoniliśmy do arcybiskupa i powiedzieliśmy, że ten spektakl jest dla świata, a my chcemy związku tylko między sobą. Przysięgi złożyliśmy na naszym podwórku w obecności arcybiskupa Canterbury – zdradziła.

Meghan Markle i książę Harry na swoim ślubie

książę Harry, Meghan Markle/fot. FORUM

Meghan Markle PŁAKAŁA przez księżną Kate: „To zraniło moje uczucia”

Markle w nie mogła też zrozumieć, czemu Kate była przez media chwalona i podziwiana. Natomiast, kiedy ona robiła to samo, zawsze przedstawiano ją w złym świetle. Podała przykład, że kiedy tuliła się do ciążowego brzuszka, jak Kate, brytyjskie media oskarżyły ją o próżność.

W pewnym momencie trzeba się pośmiać, bo to po prostu śmieszne – stwierdziła.

To nie koniec piekła Meghan. Okazuje się, że księżna nie czuła się, jak w więzieniu, a po prostu w nim była. Zdradza, że nie mogła nawet wyjść na lunch z przyjaciółmi, zabrano jej paszport, prawo jazdy i klucze:

Życie w rodzinie królewskiej było bardzo samotne i izolujące. Miałam mało wolności. To wyglądało tak: jestem wszędzie, ale mnie nie ma nigdzie. Czy ktoś mówił o tym, jakie to uczucie? W tamtej chwili nie mogłam czuć się bardziej samotna. Kiedy dołączyłam do tej rodziny, to był ostatni raz zanim tu przyjechaliśmy [red. do Kanady, a potem USA], kiedy zobaczyłam swój paszport, swoje prawo jazdy i klucze – ujawnia.

Meghan Markle wyznała, że miała myśli SAMOBÓJCZE. Reakcja rodziny królewskiej była SZOKUJĄCA

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry/fot. FORUM

Meghan Markle i Harry chwilę przed odłączeniem się od rodziny królewskiej.

Harry i Meghan Markle na oficjalnym wystąpieniu, fot.Forum/PA Images.