Wysyp trenerów i motywatorów na Instagramie mógł już zmęczyć niektórych z nas. Zewsząd jesteśmy zasypywani zdjęciami zdrowych posiłków i selfie z siłowni w lustrze. Na szczęście pojawił się ktoś, kto dał powiew świeżości w „fit świecie”.

ONI mówią o skandalu Deynn! Maff: Nie mieszajmy małych dzieci w świat Internetu

Jeśli to, co robi Chodakowska, czy Lewandowska nie do końca do ciebie przemawia, spróbuj poćwiczyć z Qczajem. Nawet, jak nadal ci się nie będzie chciało, to chociaż uśmiech na twarzy gwarantowany.

Qczaj, czyli Daniel Kuczaj to trener prosto z Podhala. Od kilku miesięcy zyskuje coraz większą popularność, teraz mogło o nim usłyszeć więcej osób, gdy wypowiedział się na temat słynnej afery z Deynn i Majewskim.

Czym różni się od innych trenerów? Jego zabawne wypowiedzi zdobyły rzesze fanów. On nie powie ci Wszystko zależy od ciebie, wystarczy, że wstaniesz z kanapy On krzyknie: Ćwic, ćwic, a nie będziesz majtopasów potsebowała lub Jedno życie masz tylko i jedną d**ę masz!

Qczaj niedawno zaliczył występ w Pytaniu na Śniadanie. Do treningu dołączyła sama Marzena Rogalska.

Fani kochają go za niesamowity dystans do siebie. Daniel ma jedynie 165 cm wzrostu w Airmaxach i umie się z tego śmiać.

Jeśli jesteś za mały by po coś sięgnąć, to sobie podskocz.

Mogłem zostać koszykarzem – zupełnie nie rozumiem, co mi stanęło na drodze.

Co ciekawe, przez długi czas Daniel był fryzjerem. Czesał nawet samego Michała Piróga. Ma za sobą również występ w teatrze Buffo oraz wyjazd do Stanów w celach zarobkowych.

HIT! Na tym zdjęciu wbrew pozorom jest CAŁA rodzina Lewandowskich. Widzisz?

Co o nim myślicie? A jeśli o nim jeszcze nie słyszeliście, koniecznie zobaczcie kilka jego motywacyjnych filmików z ćwiczeniami.

Ukochane i Ukochani moi Przyjaciele! Chyba pierwszy raz brak mi słów… Serce z radości klatę chce rozerwać… I to nie dlatego, że byłem w telewizorze, nie dlatego, że telefon się urywa od kolejnych propozycji – Serce mi klatę rozdupca, bo jesteście razem ze mną i chcecie jechać z tym „rzyciem” razem ze mną jeszcze mocniej! Dziękuję, że martwicie się o mnie w kwestii hejtów. Nie martwcie się! W życiu tyle przeszedłem, że teraz ubliżanie przez ludzi których nie znam, jest dla mnie „słodkim pierdzeniem”😅 Skupmy się na tych co są, bo szczęście bardzo weryfikuje kto w dniu urodzin mówił „wszystkiego najlepszego” – a kogo „fce rozdupcyć, jak Ci sie powodzi!”…💪🏼❤️ Kto oglądał?😅 #ukochojsie #qczaj #qczajteam #fitness #fit #motivation #gym #workout #happy #instamatki #instamama #pytanienasniadanie #warszawa #zakopane #love #zeropodziałów #poland #polska

Post udostępniony przez danielQczaj (@qczaj)