Qczaj ostatnio podzielił się z fanami smutną informacją na Instagramie. Okazuje się, że jego mama jest chora na raka i walczy o życie w szpitalu:

Moja Mama jest chora. Moja mama ma nowotwór, raka, ‘dziada’ – jak go sama nazwała. Kilka dni temu, gdy jak grom z nieba spadła na mnie i moich najbliższych ta wiadomość, nie wiedziałem co czuć… jak się zachować…co zrobić  – napisał na Instagramie.

Daniel Kuczaj do wytykających mu niski wzrost: No k*rwa NIE UROSNĘ!

Mama Qczaja zachorowała

Przyznaje, że czuje od fanów wielkie wsparcie i nie zamierza z tego powodu przerywać kariery:

Dziś czuję nadludzki przypływ energii, motywacji i determinacji, którą każdego dnia nadal będę dzielił! Będę nadal tryskał energią, nie zważając na komentarze z cyklu ‘mama w szpitalu nie wypada ci nagrywać takich filmów’ albo ‘Już po żałobie. Szybko- podkreślił Qczaj.

On cię zmotywuje lepiej niż Lewa i Chodakowska. Poznajcie Qczaja!

Prosi fanów o modlitwę i wierzy, że mama pokona chorobę:

Moja MAMA ŻYJE i żyć będzie, a was Kochani proszę o modlitwę, afirmację, magiczne bębenki, tańce do księżyca… wszystko w cokolwiek wierzycie!. Mama pokona dziada! Znając jej charakter (po kimś odziedziczyłem tę siłę) ‘siódemka’, bo tyle centymetrów ma dziad, nie będzie jego szczęśliwą liczbą! – zakończył Qczaj.

Qczaj o molestowaniu i GWAŁCIE. „Dziś wiem, że ochroniłem swoje siostry”

Qczaj znów przechodzi ciężki okres w swoim życiu. Kilka lat temu wyznał w szczerym wpisie na Instagramie, że w młodości był molestowany i gwałcony przez pedofila. Dostał wówczas ogromne wsparcie od ludzi z Internetu. Tym razem jest podobnie, fani przesyłają mu dużo miłości.

Qczaj, fot. Niemiec/AKPA

Qczaj na premierze płyty Cleo

Qczaj/fot. AKPA

Qczaj, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA