Qczaj, czyli Daniel Józef Kuczaj to pochodzący z Podhala trener fitness, którego internauci pokochali za dystans i poczucie humoru. W 2019 roku wraz z Pauliną Biernat wystąpił w 9. edycji „Tańca z gwiazdami”, od czasu do czasu pojawia się również w programach śniadaniowych jako ekspert w kwestiach dietetycznych i sportowych.

Qczaj wspomina swój coming out: „Mnie ojciec WYDZIEDZICZYŁ”

Partner Qczaja trafił do szpitala

Qczaj otwarcie mówi o byciu gejem, a jego publiczny coming out trzy lata temu został pozytywnie przyjęty w mediach. Związał się z tancerzem Tomaszem Nakielskim ze Świdnika.

Qczaj trafił do szpitala?! Pożałował swoich decyzji życiowych! „Kiedy ja wreszcie zrozumiem…”

W ubiegłym tygodniu para wypoczywała we Włoszech na Sycylii. Okazuje się, że po powrocie z wakacji partner Qczaja Tomasz Nakielski wylądował w szpitalu. Dopiero dziś podzielił się tym z fanami na Instagramie:

Tak było. Dwa temu trafiłem do szpitala. Ostre zatrucie. Dzisiaj czuję się nie lepiej, ale dochodzę do siebie. Kontakt był utrudniony, więc przepraszam, jeżeli komuś nie odpisałem albo gdzieś nie przyszedłem. Teraz ratuje mnie herbatka i rosołek mamy, i dziękuję siostrze, która się mną porządnie zajęła – napisał tancerz.

Qczaj znów ma wiele powodów do zmartwień! Jego mama jest poważnie chora

Qczaj, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Qczaj, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA