Miley Cyrus (26 l.) opublikowała na łamach People oficjalny komunikat o rozstaniu z mężem. Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się zaledwie 7 miesięcy temu. Dlaczego ich związek nie przetrwał?

Miley Cyrus rozstała się z mężem – dlaczego?

Gwiazda od zawsze deklarowała, że jest osobą niezależną. Nawet małżeństwo nie oznaczało dla piosenkarki zmiany trybu życia. Cyrus jasno dała do zrozumienia swemu mężowi, że nie zamierza ograniczać się w relacjach z innymi.

Miley Cyrus w białych majtkach w pozie jak z Playboya – pod zdjęciem komentarze od zachwyconych mężczyzn

Dzień przed podaniem do publicznej informacji wiadomości o rozstaniu Miley została sfotografowana, gdy całowała się z byłą żoną Brody’ego Jennera (syna Caitlynn Jenner), Kaitlynn Carter.

Miley Cyrus ma romans z Kaitlynn Carter, byłą żoną Brody’ego Jennera?

Miley i Kaitlynn poleciały do Lake Como we Włoszech. Była z nimi starsza siostra Miley, Brandi. Paparazzi nie dali dziewczynom spokoju. Wkrótce do mediów trafiło zdjęcie Miley całującej się z Kaitlynn. Zobaczycie je tutaj.

Kaitlynn Carter z byłym mężem, Brodym Jennerem, FORUM/Mega Agency

Miley Cyrus jest zadeklarowaną biseksualistką. Fani piosenkarki wiedzą, że w jej związku z Liamem nie układało się zbyt dobrze już od kilku miesięcy. Po małżeńskiej sielance nie został ślad. Miley nie poleciała z mężem do Australii w odwiedziny jego brata, Chrisa, który świętuje właśnie urodziny. Wybrała Włochy i towarzystwo siostry i jej przyjaciółki.

Być może między Miley i Liamem było już źle. Niewykluczone, że Miley pozwoliła sobie na romans z Kaitlynn, bo uznała, że jej małżeństwo nie ma już szans.

Miley Cyrus nie chce mieć dzieci – Liam Hemsworth chciał zostać ojcem. Czy to dlatego się rozstali?

W mediach plotkuje się również o tym, że Liam nie mógł zaakceptować decyzji Miley o tym, że nie chce mieć dzieci. Killa tygodni temu gwiazda wydała oficjalny manifest w tej sprawie. Na łamach Elle powiedziała, że jako przedstawicielka Millenialsów biorąca odpowiedzialność za planetę, nie chce mieć dzieci:

Miley Cyrus: My, Millennialsi NIE CHCEMY mieć DZIECI. Gwiazda zdradziła, dlaczego nie chce zostać mamą

O tym, że Liam chciał założyć rodzinę i zostać ojcem, plotkowano jeszcze przed ślubem pary. Być może jasna deklaracja Cyrus sprawiła, że Liam postanowił wycofać się z tego związku.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth, FORUM/MEGA

FORUM/MEGA

Miley Cyrus z siostrą Brandi i przyjaciółką Kaitlynn Carter we Włoszech na dzień przed ogłoszeniem rozstania z Liamem,
Forum, Mega Agency

Forum, Mega Agency

Kaitlynn Carter, Fot. Forum, Mega Agency

Miley Cyrus, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Miley Cyrus, SK:, , fot. Baranowski/AKPA