W mediach głośno jest na temat drugiej ciąży Anny Lewandowskiej. Najlepiej rozpoznawalna para w polskim show biznesie Robert Lewandowski i jego żona spodziewają się drugiego dziecka? Niestety nie. Anna Lewandowska postanowiła zdementować plotki.

Anna Lewandowska w koszuli w grochy na imprezie magazynu Forbes

Anna Lewandowska w drugiej ciąży?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spodziewają się drugiego dziecka? W mediach to najgłośniejszy temat tygodnia. Trenerka od jakiegoś czasu stroni od pokazywania brzuszka – chowa go na Instagramie pod wielką bluzą i stara się nie wstawiać zdjęć, które mógłby coś zdradzić.

Anna Lewandowska postanowiła jednak zdementować plotki o rzekomej ciąży, więcej informacji tutaj: Anna Lewandowska skomentowała plotki o CIĄŻY i pokazała BRZUCH

Anna Lewandowska w ciąży z Klarą

Anna Lewandowska urodziła córeczkę Klarę 4 maja w 2017 roku. Obydwoje z mężem stronią od pokazywania twarzy dziewczynki. Gdy jednak Anna była w ciąży chętnie pokazywała swoje krągłości na Instagramie. Widać było, że ceni sobie wygodę. W przeciwieństwie do niektórych kobiet w ciąży, dbała w 100% o to by czuć się komfortowo. Nie chodziła w szpilkach, ani w obuwiu na obcasie, stawiała na elastyczne i wygodne ubrania. Często chodziła w bluzach i jeansowych kurtkach.

Anna Lewandowska jest w ciąży? Internauci pytają”;Kiedy syn”. Odpowiedziała!

Podczas trwania ciąży nadal robiła odpowiednio przystosowane dla siebie treningi, dbała o dietę i wciąż motywowała do zdrowego stylu życia.

Czy Anna Lewandowska zrobiła nosek?

Po ciąży bardzo szybko wróciła do formy i pełnowymiarowych treningów. Po kilku tygodniach mogła pochwalić się już świetną figurą i płaskim brzuszkiem.

Zdjęcia zobacz w naszej galerii: Oto jak wyglądała Anna Lewandowska w ciąży z Klarą, gdy miała już duży brzuszek

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

A Wy gdzie kupujecie świeże warzywa i owoce? Wpisujcie w komentarze. Europa i świat! ✔️Rzym Plac Campo de' Fiori, ✔️ Warszawa- Bio bazar, ✔️Łódź - Eko Targ, ✔️ Monachium - Viktualienmarkt ✔️ Kraków - Targ Pietruszkowy... gdzie jeszcze :)🤔😋😉? 🍒🍎🍉🍊🍐🍇🍓🍯🍅 And where do you buy fresh vegetables and fruit? Write in the comments. Europe and the world! ✔️Rome- Square Campo de 'Fiori, ✔️ Warsaw- Bio bazar, ✔️Łódź - Eko Market, ✔️ Munich - Viktualienmarkt ✔️ Krakow - Targ Pietruszkowy ... where else 🤔😋? #healthy #ecoo #organic #markt #targ #vegetables #fruit #healthyplanbyann #AnnaLewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Niedzielny trening🏋🏻‍♀️ "zdrowy kręgosłup" + stretching czyli to co tygryski lubią najbardziej! 💪🏻A Ty jaki masz plan na dziś? ✨Życzę Wam aktywnego i miłego dnia!⭐️ Ps. Już wkrótce ukaże się mój program treningowy dla kobiet w ciąży 👉🏻 będziemy mogły poćwiczyć razem 🏋🏻‍♀️😍 💪🏻🙌🏻💪🏻🙌🏻💪🏻🙌🏻💪🏻🙌🏻💪🏻🙌🏻 Sunday's workout "healthy spine" + stretching -> what tigers like the most🏋🏻‍♀️! And what is your plan for today? Dear, I wish you an active and a nice day!✨⭐️#healthy #workout #pregnantworkout #3rdtrimester #motivation #haveaniceday #positive #lovelife #AnnaLewandwoska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)