Kylie Jenner (21 l.) to idolka wielu młodych dziewczyn i niedościgniony ideał piękna. Długie, gęste włosy, perfekcyjny makijaż, gładka cera od razu po wstaniu z łóżka – kto by nie chciał tak wyglądać?

Kylie to wspaniała CÓRKA – zobaczcie jej prezent urodzinowy dla Kris

Celebrytce często zarzuca się jednak przesadną sztuczność. Niedawno na celowniku były jej usta. Kylie po latach zrezygnowała w wypełniaczy, jednak nie wytrzymała długo i postanowiła do nich wrócić.

Na Instagramie Jennerki jej ciało również wygląda na idealne – zgrabne pośladki, jędrny biust i wcięcie w talii jest eksponowane niemal na każdym zdjęciu.

Kylie Jenner przebrała Stormi na Halloween! Ten kostium jest przerażający!

Kylie jednak w rzeczywistości nie wygląda tak, jak na profilach w mediach społecznościowych. Na zdjęciach paparazzi nagle jej piersi są oklapnięte a tu i ówdzie można dostrzec fałdki tłuszczu.

Jej włosy bez doczepów są liche i krótkie. Czasem Kylie daje im odpocząć i wiąże się je w malutkiego koczka. Jej metamorfozy fryzur też nie zawsze są udane.

KYLIE JENNER BEZ MAKE-UPU ODPOCZYWA NA JACHCIE. JEJ KOSTIUM WAS ROZBROI

Zobaczcie, jak naprawdę wygląda Kylie Jenner bez dobrego światła, filtrów na twarzy i photoshopa. Wtopy zdarzają się jej nawet na Instagramie. A na zdjęciach fotoreporterów można zobaczyć, że celebrytce czasem sporo brakuje do ideału.

Największe wpadki wizerunkowe Kylie Jenner obejrzycie w galerii.