Przyzwyczailiśmy się już do tego, że w polskich szpitalach karmią nas słabo, bardzo słabo albo… beznadziejnie.

Zobacz: Katy Perry z jedzeniem między zębami na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Mało kto jest zadowolony z posiłków serwowanych na oddziałach. Pacjenci chętnie dzielą się zdjęciami najbardziej obrzydliwych potraw, jakie dostali podczas leczenia. Ale uwaga! Okazuje się, że nie wszędzie jest tak źle.

Na facebookowym profilu Posiłki w szpitalach pojawiło się zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Ludzie nie mogą uwierzyć, że fotka smacznego posiłku, estetycznie podanego i – jak na szpitalne realia – wyszukanego – została zrobiona w szpitalu.

Dobra, dobra, a teraz dajcie zdjęcie posiłku ze szpitala, a nie jakiejś restauracji:) – komentują internauci.

Uszczypnijcie mnie bo chyba śnie. Na bank pietruszka z plastiku a bakłażan to tylko atrapa. A tak na serio szacun dla kucharek które potrafią przygotować smacznie, ładnie, i zdrowo – dodają inni.

W którym szpitalu serwują pacjentom takie cuda?

Czytaj: Na backstage’u pokazu Victoria’s Secret było JEDZENIE!

Własna kuchnia to podstawa do zdrowego odżywiania. Brawa dla zespołu przygotowującego posiłki w szpitalu przy Inflackiej! – brzmi komentarz do zdjęcia.

Na forum byli pacjenci potwierdzają, że w tym szpitalu naprawdę dobrze karmią:

Potwierdzam! 🙂 Posiłki w szpitalu „Inflancka” naprawdę rewelacja! Rzadko kiedy spotyka się tak zróżnicowany i smaczny jadłospis w szpitalach!!! 🙂

Potwierdzam !!!! 2 lata temu rodziłam tam córkę przez CC i jedzenie było pyszne i rozmaite. Mimo że byłam po operacji nie podawali mdłej papki bez smaku tylko aromatyczne delikatne smaczne potrawy. Na patologii ciąży przynoszą dzień wcześniej kartkę na której są wypisane dwa zestawy obiadowe by móc sobie wybrać na następny dzień to na co ma się ochotę… Szpital specjalistyczny Inflancka pod tym względem jest wyjątkowy – piszą internauci.

Brawo! Jak widać nie w każdym szpitalu na obiad serwują breję.

Kozaczek GRATULUJE ekipie robiącej takie smakołyki!

I dla porównania… smutna codzienność polskich szpitali: