Paris Hilton długo ukrywała się ze swoją nową miłością – związała się z Carterem w 2019 roku, z którym publicznie pokazała się po raz pierwszy podczas rozdania Złotych Globów. W grudniu 2020 roku para świętowała pierwszą rocznicę związku, co Paris postanowiła uczcić filmikiem na Instagramie. Natomiast miesiąc temu opowiedziała o swoich planach założenia rodziny w podcaście The Trend Reporter.

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton rozpoczęła procedurę in vitro! „Jeśli chcę, mogę wybrać bliźniaki”

Paris Hilton po dwóch tygodniach znowu przypomniała o sobie. Dzisiaj cały świat rozpisuje się o jej zaręczynach w dniu 40. urodzin. Carter Reuma oświadczył się jej w sobotę (13 lutego) na prywatnej wyspie. Dzisiaj pochwaliła się zdjęciami z uroczystości. Widzimy, że celebrytka przyjęła oświadczyny w białej sukni na plaży, a obok stało pięknie ozdobione łóżko.

Kiedy znajdujesz swoją bratnią duszę, nie tylko o tym wiesz. Czujesz to. Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki. Na moje urodziny zorganizował specjalną wycieczkę do tropikalnego raju. Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i padł na jedno kolano. Powiedziałam „tak” na zawsze. Nie ma nikogo innego, z kim chciałabym spędzić wieczność. Aby zobaczyć więcej zdjęć spełniających się moich urodzinowych marzeń, odwiedź ParisHilton.com – napisała Paris Hilton.

Paris Hilton UJAWNIA, dlaczego zerwała zaręczyny z Chrisem Zylką „Zasługuję na kogoś wspaniałego”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

Celerbytka już raz była zaręczona. Trzy lata temu oświadczył się jej aktor o polskim pochodzeniu, Chris Zylka. Mamy nadzieję, że tym raz to ostatni pierścionek zaręczynowy.

Paris Hilton i Carter Reum. Fot. Clint Brewer Photography / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Paris Hilton i Carter Reumer. Fot. Clint Brewer Photography / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Paris Hilton, Carter Reum, fot. Forum

Paris Hilton, Carter Reum, fot. Forum