Paris Hilton w latach 2000 była tym, czym jest dziś Kim Kardashian, którą zresztą sama wylansowała. Miłośniczka różu i platynowego blondu nie kojarzyła się nikomu z trudnościami i przemocą. Okazuje się jednak, że prawda jest zupełnie inna.

Paris Hilton POWRACA. „Miałam traumatyczne dzieciństwo”

Paris Hilton o przemocy

Paris Hilton wzięła udział w filmie dokumentalnym opowiadającym oczywiście o jej życiu. Przy okazji promocji produkcji hotelowa dziedziczka zwierza się z naprawdę intymnych szczegółów swojej relacji.

Paris Hilton ogłosiła start w wyborach prezydenckich! Opublikowała przezabawne zdjęcie

Wcześniej Paris Hilton zaskoczyła wszystkich, opowiadając, że była w szkole nękana przez koleżanki. Teraz celebrytka przeszła do wyznań dotyczących jej relacji z mężczyznami. Jak sama przyznała, traumatyczne przeżycia w szkole sprawiły, że godziła się na niewłaściwe ze strony swoich partnerów.

Przeszłam przez wiele agresywnych relacji – wyznała Hilton magazynowi People. – Duszono mnie, uderzono, byłam agresywnie szarpana. Przeszłam przez rzeczy, przez które nikt nie powinien przechodzić. Tak bardzo przyzwyczaiłam się do przemocy (w szkole – red.), że uznałam to za normalne.

Paris przyznała, że wszystkie jej relacje z facetami zaczynały się podobnie. Na początku była przekonana, że są to mili faceci. Z czasem stawali się chorobliwie zazdrośni, agresywni, zaczynali przejmować kontrolę, a następnie stosować agresję słowną i psychiczną.

Myślałam, że na tym polega miłość – powiedziała Paris.

Paris Jackson wystąpi w filmie w NIETYPOWEJ roli. Zagra… Jezusa!

Obecnie celebrytka jest związana z 39-letnim przedsiębiorcąCarterem Reumem. Jak sama podkreśla, czuje się przy nim bezpieczna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)