Paris Hilton jest w ciąży! Takie nagłówki wczoraj krążyły w amerykańskich portalach plotkarskich, że celebrytka spodziewa się dziecka z biznesmenem Carterem Reumem. Para w lutym się zaręczyła w dniu 40 urodzin Paris.

Paris Hilton jest w ciąży?

Britney znowu szokuje. Tym razem zdjęciem topless

Paris Hilton szybko sprostowała doniesienia. Poinformowała, że nie jest w ciąży. Zdradza, że po tym wszystkim dostała mnóstwo telefonów z gratulacjami:

Zostałam dziś obudzona przez około 3 tysiące wiadomości, moje iphony oszalały – cała ich piątka. Nawet ludzie, z którymi nie miałam kontaktu od lat, składali mi gratulacje. Dziękuję wszystkim za to zainteresowanie. Byłam dziś bardzo zajęta, więc jeszcze nikomu nie odpisałam, ale tak. Spodziewam się trojaczków. Jestem bardzo podekscytowana perspektywą zostania mamą – mówi na początku Paris. 

Zdradziła też, że na dziecko będą gotowi dopiero po ślubie, a na razie jest na etapie wybieranie białej sukni:

Nie no, przecież żartuję. Nie jestem w ciąży, jeszcze nie. Czekam na to do mojego ślubu. Moja suknia właśnie powstaje, więc chcę być pewna, że będzie wyglądać na mnie pięknie i pasować we wszystkich miejscach. Dla tego z całą pewnością wstrzymam się na ten moment – poinformowała Hilton. 

Paris Hilton rozpoczęła procedurę in vitro! „Jeśli chcę, mogę wybrać bliźniaki”

Celebrytka od początku roku zapewniała w wywiadach, że jest pewna swojej miłości, a nawet dała przesłanki do tego, że starają się o dziecko, więc nic dziwnego, że toś puścił plotkę o ciąży:

On jest tylko moim wymarzonym facetem… w stu procentach tym jedynym (…) Cały czas rozmawiamy o ślubie, wybieramy imiona dla naszego dziecka i tak dalej – mówiła w podcaście „The Trend Reporter”.

Paris Hilton na kolacji z narzeczonym. Pokazała OGROMNY pierścionek zaręczynowy

Paris Hilton pokazała pierścionek zaręczynowy

Paris Hilton/fot. X17/Forum

Paris Hilton i Carter Reum Fot. Clint Brewer Photography / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Paris Hilton i Carter Reum Fot. Clint Brewer Photography / BACKGRID / Backgrid USA / Forum