Fani Lady Gagi będą mieli okazję, by kolejny raz zobaczyć ją na wielkim ekranie. Gwiazda dostała rolę w filmie „Gucci” Ridleya Scotta. Najprawdopodobniej Gaga zagra Patricie Reggiani, żonę Maurizio Gucciego, która zleciła jego zabójstwo. Przypomnijmy, że ostatni film, w jakim zagrała artystka to „Narodziny Gwiazdy” z 2018 roku.

Lady Gaga zdradziła, że marzy o tym, by być żoną i matką

Lady Gaga w filmie „Gucci”

Patricia Reggiani postanowiła zabić męża po tym, jak dowiedziała się o jego romansie. W 1998 roku została skazana na 18 lat więzienia za zlecenie zabójstwa Gucciego. Po 13 latach dostała pozwolenie od sądu na wcześniejsze opuszczenie więzienia. Ta jednak się nie zgodziła. Reggiani mówiła wówczas, że opuszczając więzienie musiałaby znaleźć sobie pracę, więc woli zostać w więzieniu, bo nie przepracowała ani jednego dnia. Ostatecznie odsiedziała cały wyrok. Obecnie dostaje od firmy Gucci 4,5 miliona złotych rocznie.

Scenariusz do filmu, za który jest odpowiedzialny Roberto Bentivegny, został oparty został na książce Sary Gay Forden „Gucci: Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku”. Premiera filmu „Gucci” jest zaplanowana jest na 24 listopada 2021 roku.

ZOBACZ TEŻ:

Tego o niej NIE wiedzieliście. Lady Gaga przestała się TRUĆ i postawiła na własne zdrowie

Lady Gaga niezręcznie przerwała wywiad z Jimmy’m Fallonem: „Nie mogę teraz rozmawiać”

Lady Gaga wyznała prawdę o relacji z Bradleyem Cooperem! „Oszukaliśmy wszystkich”

 

 

Lady Gaga pozuje przed fotoreporterami

Lady Gaga/fot.Forum

Lady Gaga na ściance

Lady Gaga/fot. Forum

Lady Gaga na ściance

Lady Gaga/fot. Forum