Katarzyna Glinka (42 l.) spodziewa się drugiego dziecka razem ze swoim partnerem Jarosławem Bienieckim. Ukochany aktorki pokazał piękne zdjęcie z ciążowej sesji i zdradził datę porodu.

Katarzyna Glinka na zdjęciu z nagim, ciążowym brzuszkiem. Dodała je w słusznej sprawie

Katarzyna Glinka – kiedy urodzi dziecko?

Katarzyna Glinka z narzeczonym stanowczo sprzeciwiają się zakazowi porodów rodzinnych. Gwiazda prosiła internautów o podpisywanie petycji w tej sprawie. Bardzo obawia się rodzenia dziecka w samotności.

To wyjątkowy moment w życiu rodziców, który zostaje w pamięci na zawsze i ogromne wsparcie dla rodzącej. Mam wrażenie, że jest o co powalczyć i przemyśleć czy nie da się przeprowadzać porodów rodzinnych zachowując jednocześnie wszelkie możliwe środki ostrożności – napisała.

Partner Kasi, Jarosław, opublikował z nią zdjęcie i zdradził, że data porodu została wyznaczona na za dwa tygodnie. Gwiazda wygląda kwitnąco.

View this post on Instagram

🤰🔜🤱 Jeszcze dwa tygodnie ❤

A post shared by Jaro Bieniecki (@jaro.bieniecki_runmageddon) on

Katarzynę Glinkę paraliżuje myśl samotnego porodu

Narzeczony aktorki również oskarżył media o podsycanie paniki.

Zobaczcie, czym epatujecie: „zakażona kobieta zmarła po porodzie”, „nie żyje dwóch nastolatków zakażonych koronawiruszem”, „zmarł 14-latek zakażony koronawirusem”
W żadnym z tych artykułów nie ma wzmianki o tym, że śmiertelność ludzi poniżej 30 czy 40 lat jest prawie zerowa. Nie ma też informacji, że na grypę i powikłania po niej umierają każdego roku w Polsce setki albo tysiące osób do 20 roku życia a nawet do 10 roku życia.
Oczywiście, każda śmierć jest wielką tragedią. Tylko pokazywanie jej w ten sposób budzi absolutnie nieuzasadnioną grozę.

ZOBACZ WIĘCEJ: Narzeczony Katarzyny Glinki wybuchnął na Instagramie: „OSKARŻAM MEDIA ‼ O SIANIE I PODSYCANIE PANIKI”

Życzymy parze dużo spokoju w tym trudnym czasie i szczęśliwego rozwiązania.

Katarzyna Glinka w czerwonej kreacji podkreślającej brzuszek ciążowy.

Katarzyna Glinka w czerwonej kreacji podkreślającej brzuszek ciążowy fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Glinka z narzeczonym

Katarzyna Glinka z narzeczonym fot. Jacek Kurnikowski/AKPA