Paulina Krupińska zanim została prowadzącą program „Dzień dobry TVN” i etatową influencerką, była modelką. 34-latka walczyła też o tytuł Najpiękniejszej Polki. Nic zresztą dziwnego, bowiem żona góralskiego muzyka może pochwalić się nie tylko urodą, lecz także wzrostem. Celebrytka ma bowiem aż 178 centymetrów wzrostu. I choć dziś wiele kobiet na pewno jej tego zazdrości, w przeszłości Paula mogła mieć z tego powodu kompleksy. Czy rzeczywiście tak było?

Paulina Krupińska zdradza, o co się kłóci z Sebastianem i jak wychowuje dzieci

Paulina Krupińska wzrost – jaki był kompleks modelki w przeszłości?

O to, czy wysoki wzrost był kiedyś kompleksem Miss Polonii zapytała ją jedna z obserwatorek na Instagramie. Kobieta przyznała, że sama ma 176 centymetrów i nie czuje się komfortowo w towarzystwie niższych mężczyzn. Czy odpowiedziała jej na to Paulina?

Ogromny i niestety niektórzy faceci jeszcze podkreślali, że jestem taka wysoka, a to oni byli niby niscy. Generalnie na to nie miałam i nie mam wpływu, jakiego jestem wzrostu, więc to zaakceptowałam i zmieniłam w atut. Dzięki wysokiemu wzrostowi dużo pracowałam, zdecydowanie więcej niż niższe modelki. Pamiętaj, jeszcze się taki nie urodził, który by każdemu dogodził. Przebywaj wśród wysokich facetów, wtedy będziesz czuła się w sam raz lub wśród niskich, którzy mają wysokie poczucie własnej wartości i nie dadzą ci do zrozumienia, że jesteś za wysoka – wyznała Krupińska.

Zaskoczeni?

scena z: Paulina Krupińska, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Paulina Krupińska-Karpiel, Marcin Prokop, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Paulina Krupińska na ściance

Paulina Krupińska/fot. AKPA