Paulina Rzeźniczak 10.02.2024 roku została po raz pierwszy mamą. O radosnej nowinie powiadomiła wszystkich razem z Jakubem Rzeźniczakiem dopiero 10 dni później: „Antoninka. 10.02.2024″ – napisali na Instagramie. Wczoraj Paulina po kilku tygodniach nieobecności także po raz pierwszy przemówiła do fanów: 

„U nas wszystko dobrze, jesteśmy w domku. W końcu możemy się cieszyć wspólnie spędzanym czasem. Postaram się wam troszeczkę w międzyczasie poopowiadać, jak to u nas wyglądało podczas naszej nieobecności i tak, jak prosiliście mnie w wiadomościach, z czego korzystamy na co dzień i co wybraliśmy dla naszej Antoninki” — przekazała na Instastories.

Kim jest żona kontrowersyjnego piłkarza, Jakuba Rzeźniczaka? Poznajcie Paulinę Rzeźniczak!

Jakub Rzeźniczak pokazał twarz córeczki

Z kolei dziś ukochana Jakuba Rzeźniczaka ma swoje urodziny. Chyba lepszego prezentu, jak narodziny córeczki nie mogła sobie wymarzyć. Z tej okazji piłkarz opublikował wzruszające nagranie na swoim profilu instgramowym, na którym pokazał prywatne kadry Pauliny. Widzimy jego piękną żonę na spacerze, w eleganckiej kreacji w restauracji, ze zwierzakami, czy u fryzjera, ale dopiero na końcu czeka na fanów prawdziwa niespodzianka.

TYLKO U NAS! Ewelina Taraszkiewicz komentuje narodziny córki Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak pokazał prywatne nagrania z porodówki, a na końcu ujawnił twarz Antoninki. Trzeba przyznać, że piłkarz ma mocne geny, bo kolejne jego dziecko jest do niego bardzo podobne.

Jakub Rzeźniczak CHWALI SIĘ żoną i córeczką! Pokazał Paulinę karmiącą piersią

Paulina Rzeźniczak na porodówce Fot. Instagram

Paulina Rzeźniczak na porodówce Fot. Instagram