Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak w listopadzie 2022 roku wzięli ślub. Sakramentalne „tak” para powiedziała sobie podczas wakacji w Miami. Choć wiele osób przepowiadało im szybki rozpad związku, wszystko wskazuje na to, że Jakub i Paulina są ze sobą bardzo szczęśliwi, a ich relacja robi się coraz bardziej poważna i głęboka. Teraz para powitała na świecie córeczkę.

Jakub Rzeźniczak CHWALI SIĘ żoną i córeczką! Pokazał Paulinę karmiącą piersią

Kim jest Paulina Rzeźniczak?

Choć każdy postrzega młodą mamę jako żonę kontrowersyjnego piłkarza, ma ona za sobą wiele prób rozwijania kariery w różnych dziedzinach.

KRYZYS u Rzeźniczaków?! Kuba lajkuje NIEPOCHLEBNE komentarze o swojej żonie! (SCREENY)

Paulina Rzeźniczak jest absolwentką resocjalizacji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualna żona piłkarza swoją karierę początkowo kierowała ku modelingowi. W 2016 r. brała udział w konkursie Wielkopolska Miss 2016, a dwa lata później wystąpiła w jednym z teledysków rapera DonGURALesko. Przez kilka lat budowała swoje portfolio także jako specjalistka ds. komunikacji w Stali Rzeszów. Z klubem rozstała się pod koniec 2021 r.

Rzeźniczakowie w ostatniej sesji TUŻ PRZED PORODEM! Kuba wystylizowany na Jamesa Bonda (FOTO)

Teraz w mediach znana jest głównie z afer związanych z nią i jej aktualnym mężem. Niestety dobór słów podczas wywiadów Jakuba Rzeźniczaka z pewnością nie ułatwia młodej partnerce odnalezienia się w przestrzeni mediów społecznościowych. Nie raz Paulina tłumaczyła na InstaStories sytuacje wywołane przez jej ukochanego w sieci.

 

Baby shower Pauliny Rzeźniczak

Baby shower Pauliny Rzeźniczak, IG: paulina_rzezniczak

IG: paulina_rzezniczak

IG: jakubrzezniczak25

IG: paulina_rzezniczak