W miniony weekend odbył się pokaz mody Doroty Goldpoint podczas „Wielkiej Warszawskiej” określany królową służewieckich gonitw, stał się wydarzeniem, które wyszło poza ramy modowego świata.

Paweł Deląg i Dorota Goldpoint. Coraz bardziej nierozłączni…

Paweł Deląg znalazł nową ukochaną?

Wielotysięczna publiczność oklaskiwała projektantkę i reżysera magicznego spektaklu, w którym oprócz pięknej kolekcji główną rolę grały wielkie emocje. Reżyserem i tajemniczym „czarnym jeźdźcem” był Paweł Deląg. Moda, pasja i miłość – to były przewodnie tematy na wybiegu, ale czy w życiu aktora i projektantki?

Wielka Warszawska 2023. Małgorzata Kożuchowska w odważnym kolorze, Zosia Ślotała, Paweł Deląg

To pytanie nurtuje wszystkich, odkąd media obiegły zdjęcia aktora z Dorotą Goldpoint z romantycznej kolacji, po której odwiózł projektantkę do domu. Od tamtej pory widywany jest tam dość często. Para widziana była też na Mistrzostwach Jeździeckich Gwiazd w Mosznej oraz na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Na Służewcu projektantka udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że „Paweł Deląg jest przystojny, mądry i utalentowany i chyba nie ma kobiety, która by się w nim nie zakochała”.

Paweł Deląg, Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Aktor czule na nią spoglądał i często przytulał. Co ciekawe, projektantka jest w serdecznych relacjach także z jego siostrą, Dorotą Deląg, która razem z córką Sarą też wzięła udział w pokazie. Aktor na swoich profilach często pokazywał wielką miłość do siostry i małej Sary, z którymi spędza mnóstwo czasu. Sara w stroju Doroty Goldpoint wyglądała jak mała księżniczka i często przytulała się do projektantki.

Paweł Deląg, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Wygląda na to, że jest ona blisko z całą rodziną Delągów a „dalsze wspólne plany”, o których mówiła projektantka na Służewcu, niekoniecznie dotyczą tylko zawodowej współpracy.

Paweł Deląg pokazał drugiego syna! Chłopak to prawdziwy przystojniak!

Paweł Deląg, Dorota Goldpoint, Blanka Satora, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Paweł Deląg, Blanka Satora, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA