Paweł Deląg widzimy był u boku wielu kobiet, między innymi: Marii Seweryn, Katarzyny Skrzyneckiej, Bogny Sworowskiej, Patrycji Markowskiej, Małgorzaty Foremniak, a nawet milionerki Dominiki Kulczyk.

Paweł Deląg znów zakochany? Wiemy w kim!

Paweł Deląg nie jest jednak zakochany?

Ostatnio pojawiły się plotki, że aktor znów jest zakochany. Tygodnik „Na żywo” doniósł, że Paweł Deląg bardzo dużo czasu zaczął spędzać w Hiszpanii, gdzie odwiedza swoją wieloletnią przyjaciółkę i pisarkę Malwinę Kowszewicz. Podobno po rozpadzie jej małżeństwa, amant polskiego kina ponownie zagościł w jej życiu.

Anna Markowska i Paweł Deląg są razem? „Proszę pozwolić, że samodzielnie uznam kto jest dla mnie odpowiedni…”

Paweł Deląg niezwykle rzadko komentuje plotki na swój temat. Jednak tym razem wyjątkowo odpowiedział na liczne publikacje o nowej partnerce. Zaprzecza doniesieniom i wyjaśnił fanom, kim jest dla niego Malwina Kowszewicz:

Ucinając wszelkie spekulacje i liczne „romantyczne” artykuły portali tabloidowych próbujących mnie wystawać po raz koleiny ( za troskę bardzo dziękuje) , pragnę poinformować, iż z cudowną i utalentowana @Malwina Kowszewicz z całą pewnością łączy nas tylko poczucie humoru, intelektualne inspiracje i rozmowy – które być może zaowocują wspólną książką, w której postaramy się coś istotnego powiedzieć o kobiecie i mężczyźnie w świetle dynamicznych zmian kulturowych zachodzących w Europie … i z całą pewnością będzie coś i o miłości, a raczej o potrzebie Miłości w obliczu postępującego poczucia osamotnienia – napisał aktor.

Paweł Deląg od 20 lat ukrywał jeszcze jednego syna

Paweł Deląg nie jest jednak zakochany? Fot. Facebook/PawelDelag

Paweł Deląg, fot. Baranowski/AKPA

Paweł Deląg na ściance.

Paweł Deląg, fot. Podlewski/AKPA.