Niedawne zdjęcia Doroty Goldpoint i Pawła Deląga wywołały spore zamieszanie. Kilka dni wcześniej aktor wyznał, że jest w związku, a zaraz potem umieścił na swoim Instagramie fotkę z projektantką, ulubioną kreatorką Pierwszej Damy. Czy to właśnie ona skradła serce naszego eksportowego amanta?

Oblężenie gwiazd na premierze „Znachora”. Foremniak, Torbicka, Zielińska z mężem, nawet Deląg zawitał

Paweł Deląg spotyka się z projektantką modową?

Zdjęcia zrobione przez paparazzi mówiły więcej niż słowa. Para spotkała się na kolacji w modnej warszawskiej restauracji i przez ponad cztery godziny żywo ze sobą rozmawiała, patrząc sobie głęboko w oczy. Wyszli razem chwilę przed zamknięciem lokalu i odjechali autem gwiazdora w kierunku Saskiej Kępy. Jak się dowiedzieliśmy, tam właśnie mieszka Dorota Goldpoint.

Wyszło też na jaw, że zaraz potem prosto z Juraty, gdzie prowadzi kawiarnię i butik przybyła do Mosznej na Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd, gdzie przystojny aktor brał udział w zawodach.

Spędzali ze sobą cały czas, Dorota gorąco dopingowała Pawła w kolejnych konkurencjach i była nim wyraźnie zauroczona – opowiadał potem kolega aktora.

Wkrótce Dorota Goldpoint umieściła na swoim profilu instagramowym zdjęcie na koniu, więc najwyraźniej pod wpływem Pawła również postanowiła zmierzyć się z tym sportem.

Paweł Deląg znów zakochany? Wiemy w kim!

Znajoma projektantki stwierdziła, że Dorota i Paweł bardzo się polubili przygotowując wspólny zawodowy projekt. Z zaproszeń rozesłanych na Wielką Warszawską na Służewcu w Warszawie wynika, że pokaz Goldpoint  wyreżyserował właśnie Paweł Deląg.

Na tym jednak historia się nie kończy. Ostatnio obydwoje byli widziani na Festiwalu Filmowym w Gdyni, nie stroniąc od siebie i wcale się nie ukrywając. Razem ze znajomymi przesiadywali w miejscach publicznych: w hotelowym hallu czy kawiarni, ale już na seanse filmowe czy spacery po plaży wybierali się tylko we dwójkę.

Doroty Goldpoint wyznała przyjaciółce, że jest zafascynowana przede wszystkim osobowością Deląga, z którym doskonale się rozumie.

Paweł Deląg odpowiada na plotki o nowej miłości. Kim jest dla niego kobieta, o której mowa?

Do tej pory widywano u boku aktora różne piękności, ale w budowaniu trwałych więzi nie sprzyjało życie w ciągłej podróży. Paweł Deląg na walizkach żył ponad 20 lat, gdyż do tej pory najwięcej pracował poza Polską:

Jeśli chce się zbudować związek, potrzebna jest obecność. Potrzebny jest czas, który trzeba dać swojej ukochanej, rodzinie, dzieciom, swoim bliskim czy przyjaciołom. Dlatego mi te więzi bardzo często się „szarpały”. Moja nieobecność bardzo często łączy się z samotnością. Z hotelem, z podróżą, z byciem na planie zdjęciowym. Mam poczucie wyobcowania. Ludzie tak naprawdę nie wiedzą do końca, czy już jestem, czy wróciłem, czy znowu jestem tam – mówił dla „Imperium kobiet” kilka lat temu.

Czy Dorota Goldpoint będzie tą, u której wreszcie znajdzie to, czego tak długo szukał?

Gdynia, 22.09.2023, 48. FPFF Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, dzień 5, piątek, Filmowe Party TVN Warner Bros. Discovery,,Image: 807647841, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Radosław NAWROCKI / Forum

scena z: Paweł Deląg, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Paweł Deląg, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA