Paweł Deląg (50 l.) uchodzi za jednego z największych łamaczy serc w polskim show-biznesie. Aktor w dalszym ciągu ma grono wiernych fanek. Do tej pory Paweł niechętnie mówił na temat swojego życia uczuciowego a jego wielbicielki interesowało, czy udało się jakiejś kobiecie skraść jego serce. Teraz aktor udzielił szczerego wywiadu tygodnikowi „Relaks” i przyznał, że w jego życiu pojawiła się wyjątkowa osoba a on ma „zajęte serce”.

„Ameryka Express”. Deląg ZACHWYCONY koleżanką! „Flirty, które mają charakter okazjonalny”

Paweł Deląg jest w związku – z kim się spotyka?

Paweł Deląg od lat opisywany jest jako jeden z najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Aktor ma dorosłego syna ze związku z Katarzyną Gajdarską, jednak związek ten nie przetrwał a Deląg od tamtej pory łączony był z kilkoma kobietami z show-biznesu.

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się fotki aktorka w towarzystwie milionerki Dominiki Kulczyk. Okazało się, że para wybrała się na randkę – spędzili razem czas jeżdżąc na elektrycznych hulajnogach po centrum miasta. Świadkowie opisują, że nie szczędzili sobie uczuć i trzymali się za ręce.

Deląg pytany w wywiadach stwierdził, że jest to przyjaźń a teraz w rozmowie z tygodnikiem „Relaks” dodał, że jest w ZWIĄZKU.

Paweł Deląg na ściance.

Paweł Deląg, fot. Podlewski/AKPA.

Zakochany Paweł Deląg

Aktor niechętnie mówi w mediach na temat swojego życia prywatnego. Coraz częściej plotkuje się, że Deląga i Kulczyk połączyło coś więcej, niż tylko przyjaźń. Tym razem aktor postanowił się otworzyć i szczerze opowiedział o nowym związku. Przyznał, że jest zakochany – jednak nie potwierdził, czy dotyczy to Dominiki Kulczyk.

Jestem w związku. Serce zajęte. (…) „Zakochanie” to stan przejściowy, chwilowy. Owszem, fajnie jest powiedzieć komuś: „Jestem w tobie zakochany”. Ja mam poważny związek i nic więcej nie powiem – mówi aktor.

Dominika Kulczyk pytana o związek z aktorem była bardzo powściągliwa i nie chciała nic powiedzieć. Milionerka zdawkowo udzieliła odpowiedzi na pytanie.

Nie będę komentowała. Cóż tu można mówić? – powiedziała Kulczyk w rozmowie z tygodnikiem „Świat&Ludzie”.

Myślicie, że w końcu zdecydują się na potwierdzenie związku? A może rzeczywiście łączy ich tylko przyjaźń?

Pasują do siebie?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Syn Pawła Deląga ma już 27 lat. Jest przystojniejszy od TATY!

Dominika Kulczyk na przyjęciu Tomasza Ossolińskiego. Zastosowała PATENT na boba bez użycia NOŻYCZEK

Paweł Deląg pokazał 26-letniego syna. Co za przystojniak!

Elegancka Dominika Kulczyk w błyszczącym garniturze.

Dominika Kulczyk, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Paweł Deląg w czarnym golfie na ściance.

Paweł Deląg, fot. Kurnikowski/AKPA.

Dominika Kulczyk w fioletowym zestawie pozuje na ściance.

Dominika Kulczyk, fot. Kurnikowski/AKPA