Paweł Deląg (51 l.) od lat uchodzi za jednego z największych łamaczy serc w polskim show-biznesie. Opisywany jako jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów, od momentu rozstania z Katarzyną Gajdarską, z którą ma dorosłego syna, Deląg wielokrotnie był już swatany przez media z wieloma innymi kobietami.

Anna Markowska i Paweł Deląg są razem? „Proszę pozwolić, że samodzielnie uznam kto jest dla mnie odpowiedni…”

Paweł Deląg – polski łamacz kobiecych serc

Aktor swego czasu spotykał się m.in z Marią Seweryn, Katarzyną Skrzynecką, Bogną Sworowską, Patrycją Markowską, Małgorzatą Foremniak, a nawet milionerką Dominiką Kulczyk. Jeszcze rok temu relacje z tą ostatnią wydawały się być całkiem poważne, a sam Paweł ostatecznie potwierdził status związku w rozmowie z tygodnikiem „Relaks”:

Jestem w związku. Serce zajęte. (…) „Zakochanie” to stan przejściowy, chwilowy… Owszem, fajnie jest powiedzieć komuś: „Jestem w tobie zakochany”. Ja mam poważny związek i nic więcej nie powiem.

Romans roku? Dominika Kulczyk i Paweł Deląg

Paweł Deląg znów zakochany?

„Ameryka Express”. Deląg ZACHWYCONY koleżanką! „Flirty, które mają charakter okazjonalny”

Niestety związek aktora i milionerki szybko zakończył się rozstaniem, chociaż jeszcze w tym roku pojawiały się plotki o ponownym zejściu się pary, z kolei rok temu mogliśmy podziwiać przyłapanego na zdjęciu Pawła całującego namiętnie Dominikę.

Związek tych dwojga stanął pod znakiem zapytania, ale możliwe, że na horyzoncie pojawił się kolejny obiekt westchnień. Jak donosi tygodnik „Na żywo” aktor bardzo dużo czasu zaczął spędzać w Hiszpanii, gdzie odwiedza swoją wieloletnią przyjaciółkę i pisarkę Malwinę Kowszewicz. Obydwoje poznali się lata temu, chwilę przed ślubem Malwiny, jednak teraz, gdy jej małżeństwo się rozpadło, Paweł ponownie zagościł w jej życiu.

I chociaż nic oficjalnego nie zostało jeszcze potwierdzone, to na instagramowym profilu Malwiny znalazł się enigmatyczny wpis o relacjach damsko-męskich:

Przyjaźń damsko – męska… Jedni uważają, że jej nie ma, inni nieopatrznie rozumieją, a jeszcze inni jej doświadczają. Nie ważne ile trwa, nie ważne kiedy się zaczęła, nie ważne jakie drogi przeszła. Ważne, że jest tu i teraz.

Jak wszyscy wiemy, granica między przyjaźnią a miłością jest bardzo cienka, więc kto wie co pokaże czas…

pawel-delag

scena z: Paweł Deląg, fot. Baranowski/AKPA

Paweł Deląg na ściance.

Paweł Deląg, fot. Podlewski/AKPA.

scena z: Paweł Deląg, SK:, , fot. Podlewski/AKPA