Paweł Królikowski od dłuższego czasu miał poważne problemy zdrowotne, a od grudnia nie opuszczał szpitala. Od kilku tygodni był w śpiączce farmakologicznej. Jak poinformował „Super Express” nad ranem 27 stycznia, aktor zmarł w szpitalu. Miał 58 lat.

Jak ci Królikowscy się kochają! (FOTO)

Paweł Królikowski nie żyje

Problemy zdrowotne aktora zaczęły się w 2015 roku. Wówczas Królikowski skarżył się na bóle i zawroty głowy, a także miał problemy z widzeniem. Aktor trafił do szpitala i przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Po kilku latach problemy wróciły, a Królikowski ponownie trafił do szpitala, przez co zabrakło go m. in. na finale programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym był jurorem.

Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – mówił, kiedy wrócił do show.

Antek Królikowski o chorym ojcu na Instagramie: TATUŚ

Choć wrócił do pracy, nie oznaczało to, że jest w pełni sił. Czekała go jeszcze długa rehabilitacja. W grudniu minionego roku pojawiły się niepokojące informacje – Królikowski kolejny raz znalazł się w szpitalu. Od tamtej pory nie opuścił oddziału jednego z warszawskich szpitali. Aktor odszedł 27 lutego. Miał 58 lat.

ZOBACZ TEŻ:

Wideo dręczonego chłopca poruszyło serca Internatów. Ma dopiero 9 lat a mówi, że NIE CHCE ŻYĆ

Duffy znana z utworu „Mercy” zniknęła z mediów. Wraca z SZOKUJĄCYM wyznaniem

SZOKUJĄCE wideo: w Chinach ZABIJAJĄ psy. Obwiniają je za koronawirusa

scena z: Paweł Królikowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Antoni Królikowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowsk, SK: Spotkanie wielkanocne w Domu Artysty Weterana Scen Polskich w Skolimowie, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Paweł Królikowski, SK:, Wernisaż fotografii Roberta Wolańskiego do kalendarza ATM Grupa 2019, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA