Zapowiada się wieczór pełen emocji – zarówno wzruszenie, jak i prawdziwe eksplozje energii pojawią się w dzisiejszym odcinku dwójkowego show Bitwa na głosy.

Ostatnio z programem pożegnał się zespół Natalii Kukulskiej, zostało więc już tylko sześć drużyn, które wspólnie na jednej scenie zaśpiewają i… zaklaszczą.

Co usłyszymy w piątym odcinku muzycznej bitwy?

Dwukrotny zwycięzca ostatnich odcinków Ryszard Rynkowski i jego grupa z Elbląga, zaproszą do współpracy Stanisława Soykę.

Łódzka drużyna razem z Moniką Kuszyńską postawią na gospelowe klimaty i Cee Lo Green. Szykują też specjalną niespodziankę dla widzów.

Kamil Bednarek ze swoją ekipą z Brzegu wykonają jeden z utworów Marka Grechuty. Przygotujmy się na balet na scenie przy dźwiękach skrzypiec i altówki. Czy i tym razem zabrzmią tam też raggae’owe dźwięki?

Poznańska drużyna Meza znowu zamierza wszystkich zaskoczyć. Na scenie zobaczymy istne szaleństwo, co w ich wykonaniu staje się już niemal tradycją. Swój występ wzbogacą grą na instrumentach. Spodziewajmy się wybuchów energii. Będzie naprawdę gorąco i wystrzałowo, łącznie z ogniem na scenie! A to wszystko przy utworze Rihanny.

Janusz Panasewicz ze swoją mazurską ekipą wykonają jeden z największych hitów zespołu Metallica. Intro na elektrycznych skrzypcach, skóry, ćwieki i czerń – tak zapowiada występ grupa lidera Lady Pank.

Edyta Górniak, która uwielbia wzruszać, razem ze swoim opolskim zespołem ponownie spróbuje trafić do serc telewidzów. Wykonają jeden z pięknych utworów o miłości Briana Adamsa.

Sami więc widzicie, że emocji, wzruszeń i dobrej zabawy nie zabraknie. Nie przegapicie! Już dzisiaj o 20:05 na antenie TVP2.

Bądźcie z nami i komentujcie na bieżąco!

AKTUALIZACJA!

W tym tygodniu pierwsze miejsce zdobył zespół Ryszarda Rynkowskiego (po raz trzeci z rzędu!!!). Miejsce drugie – drużyna Kamila Bednarka, trzecie miejsce – zespół Meza.

No i znowu faceci górą.

Z programu odpadł zespół Edyty Górniak. Zgadzacie się?

\"Piąty

\"Piąty

\"Piąty