Piotr Stramowski wywołał niemałą sensację na Instagramie, publikując zdjęcie, na którym pochwalił się obfitym wąsem w stylu lat 80.

Piotr Stramowski o NUDZIE w związku: „To czego zawsze w życiu się bałem, to nudy”

Piotr Stramowski z wąsem

Aktor podzielił się z fanami zdjęciem z rodzinnego spaceru. Razem z Katarzyną Warnke zapozował przy wózku. Twarz dziecka zasłonili rysunkowym słoneczkiem.

W poście pod zdjęciem Piotr Stramowski życzył swoim fanom miłej niedzieli. Obserwatorom wyraźnie rzuciły się w oczy wąsy Stramowskiego. Komentujący zaczęli porównywać polskiego aktora do Freddy’ego Mercurego praz Pablo Escobara.

  • Jak Pablo Escobar 🙆‍♀‍😁
  • Freddy Mercury mógłbyś zagrać w Bohemain Rhapsody.
  • Taki wąs jak u Freddie Mercury.

Jedna z fanek wprost zadała pytanie, czy wąsy są elementem codziennej stylizacji, czy też stanowią element charakteryzacji do roli. Piotr Stramowski ulżył wielbicielce i zapewnił, że jest to element filmowego wizerunku.

Chodzi o film „Mój dług” w reżyserii Denisa Delica. Obraz ma być nowym spojrzeniem na legendarny film Krzysztofa Krauzego z 1999 roku. Oprócz Stramowskiego na ekranie pojawią się: Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Kasia Warnke, Anna Karczmarczyk, Piotr Polk, Maria Pakulnis oraz Jacek Lenartowicz.

Myślicie, że Piotr Stramowski zostanie z wąsem na dłużej?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA